Oldugundan buyuk gostermek

-Kaclisin
-94
-Valla mi

Bu diyalog bugun de basima gelince sorma geregi hissettim. Sizce oldugundan buyuk gostermek iyi mi? Ben hic memnun degilim. Yasimdan kucuk gostermek isterdim. Erken yaslanican gibi hissediyorum lan. Isyerindekilerin cogu benim gibi ogrenci. Benden 4-5 yas buyuk olanlar yasit zannediyolarmis. Her duyan sasiriyor

189cm - 75kg yi m bu arada. Bi de 28 yasinda 1.45 cm bi kiz var. Yan yana gelince cok sevimli oluyoruz

ihtiyar bende 95'liyim ama şuan 1.5 aylık sakal var. görsen 30 yaşında canlı bomba sanarsın.

  • lathspell  (04.12.13 16:23:13)
ben 94lü herhangi birini görsem vallamı derim zaten, gayet normal

  • dafuq  (04.12.13 16:25:00)
29 yaşındayım, saçlarımı kısa kestirdiğimde ve traş olduğumda 20'lik bebe gibi oluyorum. Çok tatlıyım lan.

  • [silinmiş]  (04.12.13 16:32:10)
bana 18'den sonra 25 falansın diyorlardı. şu an 36 yaşındayım, en fazla 30 falansın diyorlar.

  • nereye bu gidis  (04.12.13 16:32:37)
90 sonrası jenerasyon iri kıyım zaten. Az yiyin biraz.

  • eyyor  (04.12.13 16:47:24)
oha leyyn 94-95 ne be?
92'li kardeşimin altını temizliyodum leyyn ben
öhem evet bana da iş arkadaşım 94lüyüm dese herif (kaba değil bu laf, büyüklük göstergesi) saç-sakal, boy-pos o biçim olsa ben de yook yee şaka mı? derim.
83'lüyüm, beni de üniversiteli sanıyorlar.
  • niye ama  (04.12.13 16:49:54)
bana da tam tersi. 30 yaşındayım. gören 24 sanıyor. olur öyle

  • dafuq  (04.12.13 16:54:13)
94lu kardesim var
Esmer hizbullahci sakalli kemik siyah gozluklu
Iri kiyim denen cinsten

Abi derim hep, agiz aliskanligi

Konu komsu, arkadaslarim uzak akrabalar fala hep abim saniyor :))

Bence iyi bir durum :)
  • cecilia  (04.12.13 16:54:33 ~ 16:56:31)
kötü yönleri de yok değil ama çalıştığın yerde vs daha çabuk saygı görmene neden olacak bir durum. tadını çıkar.
86'lı olduğum halde bana hala barlarda kapıda kimlik soruyorlar. bütün arkadaşlarım patır patır içeri girerken içeri sıvışmaya çalışan insan muamelesi görüyorum. ya da bir restorantta yemeğimin yanına alkollü bir şey istediğimde yanımdakilere dönüp veli-meli soruyorlar. çalıştığım yerlerde çok samimi olmadığım birileriyle akşam yemeğe filan gideceğimizde alkollü bir şey isteyemiyorum.
demem o ki biraz bakım-spor-sağlıklı yaşamla uzun yıllar aynı yaşta görünmen mümkün. 30'unda 40 göstermeyeceksindir bu şekilde; moralini hiiiiç bozma.
  • supersonik turbo  (04.12.13 16:57:02)
erkek için iyi birşey bence. daha çok ciddiye alınırsın.

  • innerbliss  (04.12.13 17:05:09)
22..

16 yaşındayken 23 müsün diye sormuşlardı bana da.. ağız burun dalasım geliyor.. büyük gösteriyorum ya da öyleymiş.. neyse gene sinirlendim..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (04.12.13 17:16:41)
annemin abisi sananlar var beni diyerek son noktayı koymak istiyorum.

  • tescillimarka  (04.12.13 17:23:39)