Şöyle bir palto ariyorum

Fotoğrafta House'un üzerindeki paltodan istiyorum.
Benzerini nerede bulabilirim?

abi şimdi bu herifin üstündeki palto nereden baksan 2000-3000 usd dir. yani dikişi, kalıbı vs çok özeldir.
biz de yok mu böyle paltolar var elbet. sarar, bisse, polo, hatemoğlu nda falan varda, bu adamın üstünde durduğu gibi durmuyor bu meretler...
arada ciddi kalite farkı göze çarpıyor bence. yani en azından ben öyle hissediyorum.
  • benaslindayohum  (04.12.13 13:11:44)
benaslindayohum+1. Dikiş bilen biri gözüyle söyleyeyim, kesinlikle bizdeki fason üretim işi gibi değil bu palto. Ha Hugh Lauri nin fiziği de düzgün tabii mükemmel duruyor. Network e filan da bir bakın derim.

  • old possum  (04.12.13 13:19:20)
Son bir ayda 8 kilo aldigimi biliyor ve beni kirmamak icin boku bizim amator tekstilcilere atip vazgecirmeye calisiyor gibisiniz.
Peki oyle olsun gidip o cirkin gobegimi gizleyecek pofidik kaz tuyu bir mont alacagim...

  • sos fistik olsun mu  (04.12.13 13:46:04 ~ 13:47:39)
Marks and Spencer

  • fapple  (04.12.13 13:53:51)
panpa vazgeçme. git dene. bir sürü marka var. üstünde gör. hakikaten tam oturabilir... hatta hiç tahmin etmeyeceğin markaların kesimleri de çok şahane olabilir. ben pofidik mont al demiyorum:) ama önce bir dene. içine sinerse alırsın zaten.

  • benaslindayohum  (04.12.13 14:01:05)
kotonda vardı buna benzer ama daha kısa gibiydi

  • allstar  (04.12.13 14:16:50)
cok benzerini zarada gormustum sanki.. ama siyahti

  • babamasoliimbananickaldirsin  (04.12.13 14:46:29)