Laptopun entegre kamerasını hiç bi uygulama görmüyor.

Msn de denemedim ama ne facebook görüntülü sohbet ne de skype kamera yokmuş gibi davranıyor. Markası toshiba. Bi yerden aktif mi etmek gerekiyor falan? Bi el atsanız?

sürücüsü kurulmamıştır. önce dizüstünün marka ve modeline göre webcam sürücüsünü bul.

  • himmet dayi  (03.12.13 23:06:33)
fn e basıp bütün f tuşlarını dene birinin web cami aktive etmesi gerek.

  • vsever  (03.12.13 23:36:34)
@vsever, abi fn kombinasyonlarında webcam ile ilgili herhangi bir icon yok. f9 ile f10 boş onları da denedim değişiklik yok.

  • Skey295  (03.12.13 23:46:39)
Toshiba da yok öyle bi aktivite. Sürücü problemi.

  • cunupkral  (04.12.13 05:51:24)
@cunupkral, abi toshiba destek de yardımcı olamadı. cyberlink youcam yükle dediler yukledik ama o da görmüyor kamera mamera. ayrı olarak driver bulamaz mıyız bi şekilde acaba? ya da ne yapmam gerkiyor biliyor musun?

  • Skey295  (04.12.13 12:54:14)
Mesaj atarmısın bana marka model tam olarak bakalım

  • cunupkral  (05.12.13 05:01:24)