şaka maka bütün kızların sigara içmesi

ya neden böyle ? içmeyenler parmakla gösteriliyor artık.

açıklama getireyim; nereye gidersem gideyim, yemek olsun, eğlence olsun, konferans olsun kızların çoğu dışarıda ellerinde hep bir sigara. yani 10 kızdan 6-7'si böyle.

nasıl bi çevren var la. benim çevremde tam tersi.

  • zazazaraeta  (03.12.13 21:04:08)
şaka maka di mi?

  • ganyotçu  (03.12.13 21:05:34)
erkek sesli, baba kokan kız doldu etraf harbiden.

  • hjarteblod  (03.12.13 21:06:26)
hjartblod çok güldüm yorumuna çok güzel bir yorum.

Benim çevremde sigara içen bayanların sayısı daha az.
  • basond  (03.12.13 21:09:17)
sigara içmenin cinsiyetle alakası yok ki.bu arada şu sigara kadar iğrendiğim bir şey yok.bir de böyle sigara içenlerin bi uzaklara bakıp dalıp gitme tripleri var,tamamen insansız bir yerde yaşamak istiyorum.

  • rock n roll  (03.12.13 21:09:36)
Sigaranın üzerinde "erkekler için yapılmıştır" yazıyor da bizim mi haberimiz yok? Mantığa bak.

  • devilred  (03.12.13 21:12:08)
kalitesiz insan sigara içer. cinsiyet farketmez.

edit: liseye gidenleri falan kastetmedim. henüz beyin fonksiyonları gelişmediği için doğru karar veremeyebilirler. aynı benim gibi. ama yok yetişkin olup ta içmeye devam ediyorsa bir kişi onda ben zeka, akıl falan aramam.
  • japon askeri  (03.12.13 21:12:58 ~ 21:21:14)
kadınların sigara içmesiyle bir derdim yok da bu göt lalesi kıvamında insanlar gelip sigara içenlere hakaret edince olmuyor.

edit: sanırsın ki lale zeka tasdik komitesinde. he amına koyayım, onayına ihtiyaç duyuyor bu insanlar.
  • kislar gecmez beresiz  (03.12.13 21:16:06 ~ 21:24:25)
Bu zamanlar dışarıda göreceğin insanların çoğu oraya sigara içmeye çıkmıştır. Yani dışarıda hep sigara içenleri gördüğün için sende çoğunluk hissi yaratıyor.

  • Haldamir  (03.12.13 21:18:10)
Cinsiyetcilik yapmisin diye kafa sikmeye geliyordum ki hjart... in cevabini okudum :)) guldurdun hocam yasa :)

Babalar bile maltepeden vazgecmis...

Cevremde kimse icmiyor, cevreye bak
  • cecilia  (03.12.13 21:30:15)
yoo bütün hepsinin içmemesi.

sigara içen adam 10. sınıf vatandaştır.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (03.12.13 21:36:49)
sigara içiyor diye kalitesizlikle yaftalamak ne lan. alkol tüketen her yetişkin de kalitesiz o zaman, karaciğerlerini harcıyorlar. toplu ulaşım aracı kullanmayıp kişisel aracıyla takılanlar da gereksiz karbon salınımına yol açıyor. haydi bakalım her yer kalitesizlik. ne kadar çok seviyorsunuz şu işi.

cevap: insanlar sıkıntılı. birbirleriyle konuşmayı tercih etmeyip bu şekilde rahatlıyorlar. kadın diye niye sigara içmemesi gerekir ayrıca? cinsiyeti mi var tütün dediğimiz şeyin?
  • styx  (03.12.13 21:43:39 ~ 21:44:23)
Güzeller iciyo cirkinler icmiyo bende buna dikkat ettim. Cirkinler için boşuna demiyorlar içi güzel diye..

  • eyyor  (04.12.13 03:46:29)
Kadına yakışmadığı aşikar. Son yıllarda hakkat çok arttı.

  • arnold schwarzeneger  (04.12.13 07:57:53)