Hiç sevilmemiş olmak

Var mı ki aramızda hiç sevilmemiş olan gençler
yada sevilmemiş oldugunu fark eden

var napıcan :(

  • mattiadestro  (03.12.13 15:08:12)
ne zaman böyle hissetsem (aslında hiç sevilmemiş) yeni biri çıkıyor karşıma. aksini düşündürüyor.

  • namus ninjası  (03.12.13 15:10:23 ~ 15:10:33)
hiç sevilmemiş değil de,sevmeyenler,nefret edenler,gıcık kapanlar olmuştur.

  • rock n roll  (03.12.13 15:11:24)
sevilmesemde deli gibi seviyorum.

  • later  (03.12.13 15:12:41)
@later
o benı sevmesede olur ben onu sevdım ya o bana yeter dıyosun yanı

  • jackies  (03.12.13 15:16:15)
her kör satıcının bile kör bir alıcısı varken böyle düşünmek bence aşırı sıkılmaktan kaynaklanır.

  • EXXE01  (03.12.13 15:20:02)
seviliyosunuzdur muhtemelen. yetersiz geliyor olabilir, farkında olmayabilirsiniz, şımarık olabilirsiniz. gerçekten hiç ve kimse tarafından sevilmemiş olmak çok zor.

  • der meister  (03.12.13 15:20:28)
var, hatta ve hatta bazı insanlar için ilişki 3 tekerlisi oldum da denebilir. 2 tekerliye binebildiklerini farkettiklerinden kaçtılar hep:)

hayat çok mu güzel lan?
  • in search we trust  (03.12.13 15:24:06)
jackies aynan öyle. o evlenip gidebilir. kalp onda ölene kadar.

  • later  (03.12.13 15:24:20)
Ailem olmasa evet:-) özellikle kızlar sanki insan değilmişim gibi davranıyorlar bana karşı hiç sevgi gösteren kız olmadı. Arkadaş + sevgili manasında. Hep çıkar meseleri vardı...

  • Leonardo da vinci  (03.12.13 15:27:15)
önce kendini sev bak sonra nasıl seviliyorsun..
ustuen basina kılık kıyafetine dikkat et.sosyal cevreni değiştir,aktiviteler bul ve katıl.insanlar ortak atraksiyonlardan keyif alanlardan hoşlanır.
misal:fotograf cekmeyi seven bir kızla fotografcılık kursunda bir araya gelmek gibi.
undersıtandmi.
  • jamswety  (03.12.13 15:32:21)
Arkadaslar cvb larınızı hayranlıkla okuyorum ve tik lerınızı koyuyorum yanına ama ben"SEVİLMEDIM veya SEVİLMIYORUM" diye bır sey demedım.sadece sordum yanı :))

  • jackies  (03.12.13 15:35:05)
vay amk, millette bak lan burda yazan, hepsinin sevgilisi olmuş hala böyle edebiyat yapıyorlar.

hiç sevgilim olmadı, olmayacak gibi de gözüküyor, alın size işte bu gerçek sevilmemek.
  • fransızkalanadam  (03.12.13 16:07:17)
Sevildim, sevdim. Deli gibi çılgın gibi. Aşk çok güzel, aşk harika, aşk şahane.

  • [silinmiş]  (03.12.13 16:18:44)
Şu an sevildiğimi düşündürecek hiçbir şey yok aslında ve daha önce de olmadı ama ben hep kendimi avutuyorum. Biri mutlaka beni seviyordur da ben farkında değilimdir diye.

  • proculianus  (03.12.13 17:02:11)
Arkadaş-dost olarak sevildim, bu kesin. Ama diğer türlü sevilmedim, hiç sevilmedim... sevildiğimi sandığımda da altından menfaat içerikli şeyler çıktı hep. Ben de sevildiğimi hissetmeyi beklemekten vazgeçip megalomaniac oldum, kendimi ben seviyorum en çok kendimi seviyorum, şimdi dağılın.

  • megalomaniac  (03.12.13 20:07:58)