ingiltere- yasam

gidince ne tavsiye ederiniz. yani telefon kartı, banka kartı cart curt. sunları sunları sunlardan cıkarttır dıyecegınız seyler var mıdır

tesekkurler

telefon kartı : lebara www.lebara.co.uk
banka kartı: hsbc olabilir ama çok da fark etmiyor.
alışveriş: tesco
  • neyleyim  (03.12.13 13:32:21)
sağlam bir yağmurluk.
lebara candır.
ulaşımı neyle sağlayacaksın? aylık biletlerden falan alman gerekecek. öğrenciysen bir kaç gün için hafta içi biletleri oluyor onlardan al.
bulunduğun şehire ait metro ve tren hatlarının olduğu bi harita hemen edin. londradaysan ilk başlarda çok lazım olabilir.
  • rubiks cube  (03.12.13 15:00:56)
banka olarak natwest'ten uzak durmani tavisye ederim. fark ediyor.

  • impasse  (03.12.13 15:08:35)
ogrenciysen natwest daha avantajli.

  • typemismatch  (03.12.13 15:11:03)
o2 (cep telefonu sebekesi) international calling card. (£5)
Tum o2 magazalarinda satiliyor. TR de aranan numaraya gore 2pence/dk (landline) ve 10pence/dk (mobil)

  • parcxerox  (04.01.14 02:30:27)
düzenli spor yaparım diyorsan F/P açısından Türkiye'de bulamayacağın spor salonları zinciri

www.thegymgroup.com
  • candanag  (04.01.14 02:34:55 ~ 02:35:32)