Prison Break izlemeye değer bir dizi midir ?

breaking badden iyi midir ?

ilk 2 sezonu breaking badi siker atar.

  • melancholyman  (03.12.13 00:22:09)
yeap!

  • sistem enkazı  (03.12.13 00:27:33)
2 sezon izle birak.

  • halitkin  (03.12.13 00:27:41)
breaking bad drama,prison break ekşın dizisi.elmayla armutu kıyaslamayın.

prison iyidir.izlettirir kendini.
  • ganyotçu  (03.12.13 00:28:30 ~ 00:34:20)
Prison Break izlememiş şanslı insan. Seni kıskanıyorum ve sana laflar hazırladım. Düşünme. İzle.

  • amelie poulain  (03.12.13 00:30:51)
breaking bad'den daha iyi değildir. fakat farklılar tabiki de. ben prison break'i 3. ya da 2. sezonun yarısında bırakmıştım

  • 6655321  (03.12.13 00:32:06)
Ne kadar harikulade yorumlar... Benim hep planlarımda vardı ama bu yorumları görünce torrent indirmeye başladım şimdi

  • cunupkral  (03.12.13 00:35:04)
İyidir, ilk 2 sezon harbiden heyecanli ve sürükleyici. ama oz daha iyi diyorlar, bende oz izlemeye baslicam.

Edit: iyidir derken genel olarak iyidir dedim. Karsılastirma maksatli demedim.
  • eyyor  (03.12.13 00:44:57 ~ 00:48:03)
breaking bad'le karşılaştırmak garip olur, en az onun kadar iyi ama.
oz'da güzel dizi. onu da izle muhakkak

  • jedilance  (03.12.13 00:46:38)
izlemeye değer midir sorusunu kabul etmiyorum. lost ve breaking bad'i çok beğenmişsin. zaten lost seven prison break sever. breaking bad'in 4. ve 5. sezonları efsanedir ama ilk 3 sezonu ağır ilerler. breaking bad'e kesinlikle bok atmiyorum, atamam. çok çok sevdiğim bir dizidir. ama tür olarak prison break ile farklıdır. prison break'i 1 bölüm izleyip bırakamazsın. öyle bir sonla biter ki, bi sonraki bölümü izlememek gibi bir durum mümkün değildir. her bölümü aksiyon doludur ki bu yönüyle lost ile kıyaslanabilir. en sevdiğim 3 diziden bahsettim böylece. çok iyi oldu çok ta güzel oldu taam mı?

not: kesinlikle izlemeni öneriyorum. başka dizi arayışına hiç gerek yok. bitir sonra tartışırız yine.

edit: bu yorumdan sonra başka diziye başlarsan ağzını burnunu gırarın!
  • lionel andres  (03.12.13 00:48:31 ~ 00:51:29)
sırf t-bag için bile izlenir

  • mosquera  (03.12.13 00:58:30)
ilk iki sezonu cok surukleyici. Neden 2 den sonrasini cekmediler bilmiyorum. Ayni oyuncu kadrosuyla spin-off i cikmis daha sonra diyorlar ama izlemedim onu.

  • latios  (03.12.13 02:31:53)
breaking bad'i severek izledim ama prison break cok daha etkileyici ve surukleyiciydi benim icin.

kesinlikle izlemelisin.
  • sabirstone  (03.12.13 02:42:00)
bence kesinlikle bb'den iyi değil.

elimde başka bir dizi olmadığı, neredeyse son bölümüne kadar izledim prison break'i, son bölümünde veya bir önceki bölümde bir işim çıktı, bir şey oldu, bıraktım. daha sonra da hiç merak etmedim. öyle kaldı. benim için hdd'de yer kalmadığında ilk silineceklerden.
  • puc  (03.12.13 08:35:48)
karşılaştırmak bile prison break'e ayıptır.

  • ryuzache  (03.12.13 08:52:27)
Prison Break gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biridir. İlk 2 sezonu izlemiştim yıllar önce tv'de. Geçen sene sonbaharda başladım 1. sezondan ve izledim hepsini. Birkaç yıl içinde yine izlemeyi düşünüyorum, öyle diyim sana.

  • aguilas negras  (03.12.13 09:08:04)
40'tan fazla dizi izlemiş -bunların arasında lost, breaking bad, oz, the wire, house, dexter, sherlock vs. hepsi var- biri olarak dünyanın gelmiş geçmiş en iyi dizisi prison break'dır diyorum ben. net.

  • papillon7  (03.12.13 12:21:30 ~ 12:22:43)
prison breaki kesinlikle izle,
izlenmeye değerdir.

  • basond  (03.12.13 16:25:22)
Prison break çok iyi dizidir. 3. Sezonda sicmaya 4te sivamaya baslasa da baya iyidir. Ama OZ da izlicem diyosan prisonı önce ozu sonra izle. Ilk oz izlersen pb yumusak gelir.

  • materyalist imam  (03.12.13 22:04:22)