stresle mücadele daire başkanlığı

işte yeni bi görev aldığımdan beri o kadar stresliyim ki tahmin edemezsiniz. yaptığım neredeyse her şeyi ilk defa yapıyor olmamın verdiği gerginlik, benden beklenenin yapabileceğimden fazla olmasının verdiği stres, herkesin sizden bir şey beklemesi, pek de çalışmak istemediğim bi yerde çalışmak falan adamı epey gıcık ediyor. gece yatınca dişlerimi sıkıyorum. yaşam kalitem düştü. hatta canım sevişmek dahi istemiyor ki bu çok ciddi bi belirti. mağaraya yerleşip insanlarla iletişim kurmama hissiyatı artmaya başladı.

ne yapıyorsunuz bu tarz durumlarda? tşk, kib.

eve gelince en azından bizi bu küçük dünyamızdan alıp götürecek şu tarz şeyleri bi 15-20 dk izle

www.youtube.com

  • neferkitty  (02.12.13 23:28:58 ~ 23:30:32)
Gunde 1 saat kisisel bakim 1 saat spor 8 saat uyku kurali koy ve uygula

Ben boyle yapiyoree
  • cecilia  (02.12.13 23:29:55)
duş güzel bir yemek sonra güzel bir film yada hiçbir şey düşünmemek için aptal tv kanalları

  • tülay  (02.12.13 23:43:33)
günde 15 dk meditasyon
+ belgesel önerisine katılıyorum

Stres yapma yarın ölsen zararı sana olacak, aldığın paraya bak para kazanmak için ordasın bir tanecik hayatını stres tahtasına çevirme. Ne yapabiliyorsan o, herkes her gün mükemmel olmak zorunda değil ya
  • maymuncuq  (03.12.13 04:02:52)