kaçan kedi geri gelir mi? (bulundu panik yok :)

zor koşullarda doğum yapmış bi kedi bir kaç aydır mutlu bi yuvadayken yavrularını bırakıp kaçabilir mi? sokak kapısı açık kalmış.

evet geri gelenler oluyor.

  • ermanen  (02.12.13 20:15:14)
kediler geri gelir derler hep.mutlaka evlerini bulurlarmış.hem yavrularını özler o.

  • rock n roll  (02.12.13 20:15:28)
ama çiftleşmeden gelmesi lazım :P gelir dimi???

  • neira  (02.12.13 20:16:07)
maalesef çiftleşme mevzusu garanti kapsamına girmiyor.

  • ermanen  (02.12.13 20:17:58)
kızana mı girmişti tekrar? geçmiş olsun :p geri gelir:)

  • yahveyire  (02.12.13 20:18:21)
almanya'daki arkadaşım hep kedisinin çıkması için kapıda o minik kedi kapılarından olduğunu bense bunun yanlış olduğunu tartışır dururduk.
ama kedisi 4-5 yaşında filan bütün gün sürtse de hep akşam mutlaka geliyormuş eve.
hatta zaman zaman uykusuz kalıp acaba gelmez mi diye endişe duyduğu zamanlar olmuş ama hep gelmiş.
ama kedi geldiğinde içeri girebileceği o kapısı varmış tabi.

yani kedi sosyalleşmek gezmek istediğinde dışarı çıkıp sonra geri evine dönüyomuş.

bir de orda sokaklar temiz filan olduğu için parazit riski de çok yokmuş zaten eğer senin kedi de öyleyse gelir geri.

ama bizde sokaklar leş tabi..
  • neferkitty  (02.12.13 20:19:05)
o kadarını bilemiyorum ama kediler evlerini çok çabuk benimsiyor.mesela köpekler sahiplerine aşık,kediler evine.gelir en rahat yere kurulur.

  • rock n roll  (02.12.13 20:19:07)
benimki gelmedi orospu.

  • [silinmiş]  (02.12.13 20:26:36)
kaçan kedi büyük olur, kaçamayan ızgara.

memecrunch.com
  • late viper  (02.12.13 20:27:15)
bizimki 1 aylık yavrularını bırakıp ortalıktan kayboldu. dönmedi

  • sanal hayvan  (02.12.13 20:28:20 ~ 20:28:31)