Ruzgar erkoçlar cinsiyet değiştiren kadın

www.milliyet.com.tr Lüks hayattan ünden fırıncılıktaki çıraklığa
Bu haber doğru mudur? Neden bu kadar zorlukla karşılacağını bildiği halde zoru seçti ?

demek ki gerçekten istiyormuş.çok cesur,takdir ettim valla.

  • rock n roll  (01.12.13 22:46:14)
özgürlük böyle bir şey dostum. bazen bazı şeyler çok daha değerlidir.

  • in search we trust  (01.12.13 22:46:15)
kendin olabıldıkten sonra hıcbır zorlugu gozun görmez cunku

  • akare  (01.12.13 22:47:10)
bence reklam amaçlıdır. zira o ameliyat yüzünden baya popüler oldu ne teklifler almıştır kim bilir. elbet zor yolu tercih etti de, pek inandırıcı gelmedi doğrusu. hepsini geç yaşadığım zorluklar diye kitap yazsa gene popüler akımdan dolayı parayı indirir yani.

  • buny  (01.12.13 22:47:43)
Saat 16:55 suları. Çarşım kilitlenmiş, koğuşta uyuyorum. Yavaştan çarşıdan dönenlerin gürültüleri ile uykum dağılmaya başlıyor. Yan yatağımda yatan uzun dönem şişko eleman çarşıdan posta gazetesi almış, en ön sayfada bunun haberi. Bilmem neresinden et aldırıp penis yaptırmış. Tam yarım saat boyunca kesintisiz bunun muhabbeti dönüyor yanı başımda. Abi şöyle sikerdim, böyle gömerdim, niye böyle yapmış, olacak iş mi. Piç olan uykunun siniriyle önce elemanın elindeki gazeteyi alıp parçaladıktan sonra atlıyorum şişkonun üstüne ve saldırmaya başlıyorum. Ayırıyor çocuklar. Çıkarıyorlar bunu odadan. Dönüyorum yatağa, sarınıyorum yorganı. Tam gözümü kapatıyorum ki amına kodumun çirkin sesli koğuşçusu Kenan bağırıyor ''Beyleeer tabur içtimaaa, kamuflajlı''

Bu adamla ilgili hiç unutmayacağım bir anımdır. :)
  • japon askeri  (01.12.13 22:53:41)
reklam kokan hareketler bunlar.

  • orpheus  (01.12.13 22:54:39)
helal olsun.
yalnız bu adamı dışlamayıp, destek çıkan o pastanenin sahibine de helal olsun.
reklam değil bence amacı reklam olsa çok farklı şeyler yapardı. hayatından memnun görünüyor.
büyük cesaret. herkesin kendi olamadığı bi dünyada yaşıyoruz.
cesareti için tebrik ediyorum burdan.
  • matilda  (01.12.13 22:59:32)