CD yi Acamiyor,yardim lütfen

Gencler selamlar

gecen hafta abim kalp damari tikinmasindan dolayi anjiyo oldu.hastane yapilan islemi bir cd de kayit altina alip abime vermis.ama ne yapiyorsak bu cd yi acamiyoruz.3 tane bilgisayarda denedim,hani sorun bilgisayardadir diye,ama olmadi.sorunun cd dede oldugunu sanmiyorum.cünki abime 2 tane cd vermisler,birinde orjinal,digerinde kopya yaziyor.ikiside olmuyor.cd nin (resimde de görüldügü üzere) icerisinde ki dosyalar görünüyor.ama sanirim program eksikliginden acilmiyor.yardim ederseniz cok sevinirim.bu cd yi izlemek icin ne gerekiyor acaba bana? ya da neden izleyemiyorum?

muhtemelen diski yazatken sonlandırmamışlar.

  • porn star  (01.12.13 15:50:53)
Dosyaları masaüstünde bir klasöre kopyalayıp çalıştırmayı deneyin. Genelde cdden çalıştırırken böyle saçmalıyor bu pacs programları. ilk fotoda çözünürlük düşük ama en alttaki .exe sanırım, onu çalıştırcaksınız kopyaladıktan sonra. Eğer görüntü gelmezse dosya menüsünden aç deyip görüntülerin olduğu klasöre seçmek gerekebilir. Tabi tahmini söylüyorum bunları.

  • inugard  (01.12.13 15:53:11)