Uyku ilaci cozum mu?

saat 2-3 olmadan gozume uyku girmiyor deli gibi yorgun olsam bile. eskiden ismini unuttugum bi uyku ilaci denemistim toplu igne basi kadar bisidi ve sanirim hayatmdaki en deliksiz uykuyu uyumustum. peki uyku ilacini belli bi sure kullanip braksam vucut alisir mi? yani vucut saati sartli refleks gosterir mi ilaci biraksam bile? kullananlar varsa cevaplayablirse sevinirim. (dr a git demeyin pls)

bi kursa yazıl

  • disfori  (30.11.13 02:47:22)
yıllar önce yaşadım daha pis bi uyku sorunu. üç gün dört gün uyumuyodum ama bi noktadan sonra beyin uyku moduna geçiyo zaten istediğin kadar ayakta ol gözün açık olsun. konuşulanları anlamıyosun kopmuş gitmişsin. onda bile ilaç kullanmadım bu durumda hiç gereği yok doğal uyku ihtiyaç olan. bikaç gün bünyeyi zorlayın eşşek gibi yorulun sabah erken saatte kalkın sabah altıda da yatsanız yedi sekizde kalkın mesela akşam tekrar konuşalım bakalım konuşabiliyo muyuz

  • thujone  (30.11.13 03:06:22)
zaten gun icinde essek gibi yorulan ve sabah 6 da kalkan birisiyim:(

  • rentts  (30.11.13 03:11:03)
o zaman seroquel yazıyorum sana atıyosun ağzına sonra bebekler gibi=)

  • thujone  (30.11.13 03:19:01)
şaka şaka dans kursuna yazıl=)

  • thujone  (30.11.13 03:21:38)
Bitkisel çözümler deneyebilirsin. Kediotu haplarının iyi geldiğini duymuştum. Bi araştır istersen.

Uyku ilaçlarını tavsiye etmiyorum. Desyrel miydi neydi onu kullanmıştım. İlacı aldıktan 10 dk sonra falan istemsizce sızmıştım. Güzel bi sızma değildi o. Her yerin uyuşuyor falan. Tırstım ve daha içmedim. Kimyasal ilaçlar vücudun dengesini bozuyor, mallaştırıyor. Daha doğal çözümler dene. Ilık süt iç, kafandaki düşünceleri at, rahatla sakinleş, spor yap, kafana ne takılıyosa otur yaz bi kağıda sonra uyumaya çalış, pozitif ol... İlaç içme boşver
  • ooo piti piiiti  (30.11.13 05:44:09 ~ 05:44:56)