mont değişmem mümkün mü

dün zaradan mont aldım. dışarıda 1 kere giydim. ama alırkenki hevesim gitti. düğme kısımlarındaki parçasında değişik bi katlanma oldu. ileride eminimki çoğu yeri eğik bükük olacak. bir de made in china yı gördüm. dikkat etmedim. diğerlerinde farklı ülkeler gördüm diye...

her neyse konu o değil. değişim veya iade yapılması için ürünün hiç kullanılmamıs olması gerekiyor diyor faturanın arkasında.

ama ben 1 kere giyip dısarı çıktım artı parfüm de sıktım.

değişirler mi? sıkıntı çıkarıyorlar mı bu durumlarda?

onu verip linkteki montu alayım diyorum.

www.zara.com

değişmeyi külfet olarak mı görüyorlar?

edit : iade ettim. sıkıntı olmadı. linkini attığım ceket de siyah değilmiş. zaten kahve diyormuş sitede de...
bilgi olsunç

yok sorunsuz değiştirirler..

yalnız ceket güzelmiş yaw gidip denemek lazım. çok bol mu yoksa slim fit mi?

pardon kıçımdan okumuşum, linktekini alma ama ben alacağım çünkü
  • GibsonRules  (29.11.13 20:12:07 ~ 20:25:10)
Ceket guzelmis ya harbiden degistirmesenize yani bence

Hi ben de o sizin sandim. Linkteki hos
  • Idonthaveausername  (29.11.13 20:14:45 ~ 20:26:21)
mağazada bu deri yoktu. değişip almak istediğim linkteki cekettir.karıştırılmasın.

şimdi bunlar sorunsuz değişirler mi ?
daha dün aldım. bir de linkteki deri o mağazada yoktu. başka bir mağazasında değişim yapma şansım olur mu?

ekstra bi soru daha: iade olur mu?
  • farrytikki2  (29.11.13 20:45:49)