Alış-Veriş

adana da bir arkadaştan papağan satın alacağım esinin tayininden dolayı satıyor herif kuşu dediğine göre bu hafta sonu kesin satmış olması gerekiyormuş haliyle evi falanda toplamış

skype dan da gösteremiyor kuşu ben de İstanbul da yım anlayacağınız kuşun sadece fotoğraflarını görüp niyetlendim almaya

paranın hepsini göndermeyi de istemiyorum ne olur ne olmaz diye ee sanırım herifte bana güvenmiyor haklı olarak,o papağanı da kesinlikle almam gerekiyor akıl akıldan üstündür dedim size koştum a dostlar napak? bir yardımcı olun saygılar tşk

hayvanı bir mal gibi satın alma.

  • in search we trust  (29.11.13 18:19:28)
papağan beslenir mi aq git köpek al kedi al hacı

  • GibsonRules  (29.11.13 18:21:13)
neden skype dan gösteremiyor?bilgisayarı filan yoksa internet cafeden göstersin.
ortak bi yerde buluşup elden teslim alın.en temizi

  • kendihalindekiyaratık  (29.11.13 18:23:49)
haklısın papağana bildiğin aşık olduğum için bu kadar ısrarcıyım o parayı da karşı tarafa kafes ve aksesuar parası adı altında veriyorum ama işte neticede aynı haklısın yani

  • soulmate  (29.11.13 18:26:02)
evi taşıyoruz tayin çıktı = kuşu aldıktan sonra adamı ara ki bulasın. kıymetli bir hayvansa çalıntı falan olmasın o?

  • quasiromantic  (29.11.13 19:26:49)
çalıntı değildir de resimler fake olma ihtimali var ayrıca başka sitelerde farklı lokasyonlar belirtmiş dümenlerde muhtemelen neyse boşkoyuyoruz sağlık olsun

  • soulmate  (29.11.13 20:00:44)