[]

Telefon alacağım

Teknosa'dan almayı planlıyorum. Güzel indirimler gördüm.
Ama operatörler de telefon satıyor. Avantajı var mı? Taksitle pek ilgilenmiyorum.
Konu hakkında hemen hemen hiç bilgim yok. Ne söylerseniz faydası dokunacak
Saygılar, bilgiler

 
akıllı alacaksan samsung al.
foto çekimi senin için önemliyse nokia lumia al, kamera kalitesi harika.

  • nax  (28.11.13 20:39:32) 
operatör seni kendine 24 ay bağlıyor ihtiyacın olmayan maxi paketleriyle, paketi cıkarırsan da yıne aynı fiyata geliyor tel. satürnden al. satın aldıgın gun ve sonrasındakı 14 gun aldıgın urun herhangı bır magaza vitrininde daha ucuzsa gidip farkını geri alabiliyorsun.


  • cokponcik  (28.11.13 20:43:23 ~ 20:44:19) 
android alacaksan rahat custom rom bulabileceğin bir telefon al
artık ilk kriterim bu benim

  • Fakin idiyıts  (28.11.13 20:56:38) 
lumianın kamerası hakaten güzel ama xperia z z1 ile yarışanmaz bence.


  • killerbee  (28.11.13 21:16:07) 
lg g2 al.


  • sen git ben geliyorum  (28.11.13 21:23:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.