Millet Napıyosunuz

işden gelip guzel bır yemek yedıkten sonra uzattım ayaklarımı kahvemıde aldım yanıma sizi merak ettım "Napıyosunuz"

grip oldum.başım ağrıyor,kulaklarım tıkanıyor.oturuyorum öyle.

  • rock n roll  (28.11.13 19:50:25)
Faderla konusuyoz :::)

  • Idonthaveausername  (28.11.13 19:52:39)
biraz başım ağrıyor.. vizeye çalışmam lazım..

chopin dinliyorum www.youtube.com en kolayı bu linki açmak :))

ama çalışmıyorum tabi ki.. ben de neskafe yapayım bak canımı çektirdin..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (28.11.13 19:53:34)
@rock n roll gecmıs olsun vıtamın alsaydın

  • jackies  (28.11.13 19:53:46)
jackies,teşekkürler,vitamin alıyorum ama geçmiyor :)

  • rock n roll  (28.11.13 19:54:34)
@Idonthaveausername bugun @Fader la bende konustum :)) ailemızın broker ı gıbı fader :))

  • jackies  (28.11.13 19:54:53)
@senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin bence müziği değiştir :)) kahvenede karemel ekle azcık "kucuk dokunuslar,buyuk mutluluklar getırır" tabıkı benım kısı sadece bı onerı :)) afıyet olsun

  • jackies  (28.11.13 19:57:22)
film izliyorum son 10 saattir yataktayım, açım.

  • bir ileti paylastim  (28.11.13 19:57:25)
Hastalıklardan kurtulamıyorum bir enfeksiyondan diğerine koşuyorum. Şimdi de boğazım ağrıyor ki son 10gundur evdeyim, bıktım. Çizim yapıyorum bu hızla.

  • rn  (28.11.13 20:00:09)
@bir ileti paylastim yakınlardaysan pizza yolluyayım ayıp edıyosun:)
vermı tavsıye edecegın fılm peki??

  • jackies  (28.11.13 20:00:30)
@jackies şu an olabilecek en iyiyi dinliyorum.. tavsiye ederim.. bu havada yatakta daha iyi ne gider düşünemiyorum..
karamelli yapayım..

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (28.11.13 20:01:39)
@Coyote tabıı bağlantıyı koparmamak lazım,muhabbet şart :))

  • jackies  (28.11.13 20:02:17)
40 günlük görevimin 39. günü sinirlerimi bozdular amcıklar saat 6'da. o saatten beri sövüp duruyorum. iki bira çaktım daha beter sövmeye başladım.

  • ayiadam  (28.11.13 20:03:42)
@rn sanada gecmıs olsun üzüldum ya bak sımdı ıhlamur falan ıcseydın
bide "Strepsils"dıye bogaz pastılı varya bılıyosundur mutlakada ıyı gelır dıye dusunuyorum
ayrıca cızım ıcın de yardım edebılırım istersen 2D,3D farketmez (karakalem hariç Autocad,3dmax,rhıno,archıcad)
  • jackies  (28.11.13 20:05:56)
cidden yemeğe eşlik etseniz fena olmazdı.

whe're the Millers , fena değildi.

the bling ring izliyorum, film çok güzel değil sanırım.
  • bir ileti paylastim  (28.11.13 20:06:04)
@senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin bunuda bir dinle ıstersen guzeldır
www.youtube.com

  • jackies  (28.11.13 20:10:55)
Sağ ol tavsiyeler için strepsil ballı-limonlu, gargara, c vitamini ve ekinezya içiyorum ama oyle hissediyorum ki son birkaç gunjn gerginliği nedeniyle bir kez daha yataklara düşeceğim. Ben de sana karakalemde yardım edebilirim, lazım olursa.

  • rn  (28.11.13 20:11:12)
@ayiadam sayın dıplomat abım takma kafaya bosver kalms zaten surda bır gun salla gıtsın bır bıra daha iç :))

  • jackies  (28.11.13 20:12:27)
4 biram daha var bir tane kesmez iskandinavya'da :D

  • ayiadam  (28.11.13 20:14:20)
@rn olur neden olmasın mutlaka danısırım
ekınezya cayına da bır turlu ısınamadım oldum olası aramız lımonı onunla

  • jackies  (28.11.13 20:14:39 ~ 20:15:36)
ders çalışmamak için anlamsız hareketler

  • megafon  (28.11.13 20:16:09)
@bir ileti paylastim oda olur ınsallah ya
izledım ya o fılmı ehh ıdare eder

  • jackies  (28.11.13 20:17:44)
@megafon tam ders calısacagın zaman calısmaya gonlun yoksa anlamsız her sey anlam kazanır zaten :)

  • jackies  (28.11.13 20:19:44)
burnum, kulaklarım tıkalı, köpek gibi ağızdan solumaya çalışıyorum. reha muhtar atinadan bildirdi...

  • killerbee  (28.11.13 20:21:16)
@killerbee sanada cok gecmıs olsun
duyuru dakılerın yarısı hasta galıba
ekınezya cayı içseydın :)vıtamın falan
  • jackies  (28.11.13 20:25:30)
Seans yapmıştım X ile, maşallah 2.seansta dahi daha iyiydi ilkine göre. Bunun mutluluğuyla döndüm eve yemeğimi yedim spotify açtım gelen soruları yanıtlıyor ve duyuruya bakıyorum.

  • jesterdvine  (28.11.13 20:37:00)
ligone(yada zigone bilemedim) kullanıyorum vitamin olarak ama fena be bu soğuk algınlığı...teşekkür ederim, tüm duyuruculara geçmiş olsun.

  • killerbee  (28.11.13 20:41:06)
@jesterdvine ne mutlu size onun verdıgı mutluluk baskadır herhalde zira "Irvın Yalom un Bugünü Yaşama Arzusu-Schopenhauer Tedavisi" kıtabındakı doktorun yasadıgı hayal kırıklıgını hepımız bılıyoruz :)

  • jackies  (28.11.13 20:47:05)
Dans ediyorum. Sinavim var ders calismam gerek ama tango virusunu kapan iflah olmuyor iste

  • zipparabon  (28.11.13 20:50:20)
işten gelip bişiler atıştırıp pcyi kitap bitki çayı üçlüsüyle yatağıma yerleştim ben halen aynıyım.

  • pembegurba  (28.11.13 21:09:39)
@zipparabon bos bos oturmakdan ıyıdır dans etmek :))

  • jackies  (28.11.13 21:10:02)
çekirdek yiyip, reddedilmenin verdiği hissi sindirmeye çalışıyorum

  • elyafiyaffellaffelebelyafelyaf  (28.11.13 21:10:17)
@elyafiyaffellaffelebelyafelyaf kım yaptı onu ya kım reddeddı senı neler kacırdıgını bılmıyor galıba o.Takma bos ver

  • jackies  (28.11.13 21:15:30)
çok sağ ol söylemlerin için @jackies ama kaşındım, olacaktı böyle :)

  • elyafiyaffellaffelebelyafelyaf  (28.11.13 21:29:30)
amına koduklarııım. hala çok sinirliyiiim. 1 biram kaldı.

  • ayiadam  (28.11.13 21:32:02)
@elyafiyaffellaffelebelyafelyaf ozman yapıcak bır sey yok bıraz daha cekırdek çıtlemelisin :))

@ayiadam abı sakın ol al gel bıkac tane daha yahu
  • jackies  (28.11.13 21:38:30)
Yemek yaparken tüp bitti, fırında yaptım aynı yemeği. Güzelde olunca zevkten dört köşe ve tok bir halde oturuyorum :D

  • Vicy89  (28.11.13 21:42:27)
çok sinirlerim bozuk ya. bira kesmedi aq. son 2 shot viski var onu içicem. aq adam beni tehdit ediyor. kariyerinin başındasın dikkatli ol, amirlerini tanıyorum diye. ben de yapıştırdım cevapları göt oldu. o değil ankara'ya yarın telefon ederse boku yedim. beni burda bir ay daha tutarlar herif kan çeker götümden.

  • ayiadam  (28.11.13 21:46:42)
çok sinirlerim bozuk ya. bira kesmedi aq. son 2 shot viski var onu içicem. aq adam beni tehdit ediyor. kariyerinin başındasın dikkatli ol, amirlerini tanıyorum diye. ben de yapıştırdım cevapları göt oldu. o değil ankara'ya yarın telefon ederse boku yedim. beni burda bir ay daha tutarlar herif kan çeker götümden.

  • ayiadam  (28.11.13 21:46:42)
@Vicy89 afıyet olsun şimdi sormuyayım ayıp olmasın :))

  • jackies  (28.11.13 22:01:18)