note 2'de dizi veya film izleme sorunu var mı? (dizimag vs)

selamlar, ben samsung note 2 almayı düşünüyorum abimde de bu telefondan var bugün msj attım girip izleyebilecek mi acaba dizimag a girsin diye ama site açılmamış. yabancıdiziizle ve diziport da açılmamış.
benim için telefondan dizi izleyebilmek çok önemli, yok mu acaba note 2den dizi(dizimag)&film(unutulmazfilmler.com vs) izlemenin bir yolu?
donanımhaberden şöyle bir link buldum gerçi ama?
forum.donanimhaber.com
daha önce hiç samsung kullanmadığım için bihaberim malesef bu tarz şeylerden ve root falan da anlamam hiç :) tam almaya karar vermiştim dizi izleme mevzusu aklıma geldi.
var mıdır acaba bir çözümü ?
not:tikler sonra gelecek :)

gayet de izliyorum girip simdi denedim. hicbir problem yok. zaten note 2 de ızleyemezsen hıc ızleyemezsın.

roota falan gerek yok.
  • cokponcik  (28.11.13 19:17:46 ~ 19:19:45)
Flash destekli ise izleyemezsin kendi tarayıcısı ve chrome ile ancak dizimag vs bu siteler sorunsuz çalışıyor.

  • idari vesayetle denetlenen gercek kisi  (28.11.13 19:36:40)