[]

KYK borcunu tamamen kapatmak

Bunu Ziraat Bankası'ndan yapabiliyor muyuz? Yoksa KYK'ya falan mı gitmek gerekiyor?
 
ziraat bankasi'na yatirabilirsin, evet.


  • fader  (28.11.13 19:40:01) 
Tabiki de önce KYK'ya gideceksin.

Peşin ödemelerde indirim kazanırsın. Peşin ödemeyi taahhüt etmenden sonra sana ödemen gereken miktarı söyleyecekler.
  • doktor sagbirakmayan  (28.11.13 19:47:10) 
kyk'ya gitmeye gerek yok. ayrica pesin odemelerde sadece faizden indirim oluyor, o da eger "geri odeme baslamadiysa".

cagri merkezini arayip "ben borcumu kapatmak istiyorum" dediginizde yatirmaniz gereken miktari soylerler, o kadar. basvuruya vs. gerek yok. gidip ziraat bankasi'na yatirirsiniz.
  • fader  (28.11.13 19:51:09 ~ 19:51:44) 
doktor: o dediğiniz eğer ödeme başlamadıysa evet. benimki çoktan başladı, bir kısmı bitti bile. kalanın tamamını kapatacağım.

ikinize de teşekkürler :)
  • vercingetorix  (29.11.13 12:08:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.