[]

foto

bakışından herşey net bence sizce ne anlatıyor bakışı?ayrıca www.ahaber.com.tr amacım bunlar piyasada dolanıyor şarkıcıyım diye yazık bundan
not:sorumu değiştiriyorum eğer orda böyle bir iğrençlik yaşandıysa kamu davası açılabilir mi? 
kimin eli kimin cebinde. şarkıcı olmasıyla alakasını kurmak zor olmadı.


  • bir ileti paylastim  (28.11.13 02:43:35) 
sorun bebek odasında sevişmeleri mi?


  • bir ileti paylastim  (28.11.13 02:44:04) 
siz hiç flash tvdeki o saçma sapan programı izlemiyorsunuz galiba. eltimle kaynımı kocamla aynı yatakta yakaladım türünden muhabbetler var ya hani. bunun şöhretle parayla alakası yok pek.

kamu davası dediğin birlikte olmalarıysa zina suç olmaktan çıktı, artık eşler bile birbirine zina davası açamıyorken elalemin derdi bizi mi gerdi olur. ha buluştukları yerse sorun kamu davasından ziyade işletme dava açabilir belki. ama reklamın iyisi kötüsü olmaz dimi. yakında o bebek odası asmalı konak gibi turistik bi mekan olursa hiç şaşırmam.

hatta al sana yavuz hırsız ev sahibini bastırır gibi bi örnek. türkiyenin niye meşhur olduğu bile bilinmeyen meşhurlarından biri de zamanında basılmış ama bırak işletmenin dava açmasını, kendini haber yapanları dava etmiş.
www.habernet.net
  • halanne  (28.11.13 02:58:20 ~ 03:01:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.