Kazıklanıyor muyum?

Öncelikle baştan belirteyim, kafa şeklim yamuk, yumurta şeklinde. Onun için her eline makas alan berbere güvenemiyorum. Biraz acemiyse kafa ortası kel kalıyor keşişlere dönüyorum.

Bir tane kuaför buldum adam güzel kesiyor allah için, bakım filan da yapıyor saça her seferinde. 50 TL ödüyorum.

Bugün bir arkadaş "saç traşına 50 TL çok fazla, adam seni kazıklıyor" diye yorum yaptı. Sizce de fazla mı veriyorum? Levent veya Beşiktaş tarafında daha ucuza işini bilen berber bilen varsa beri gelsin lütfen.

abi o ne lan.

  • thracian  (27.11.13 22:09:06)
15-20 en fazla 25 normal bence.

Beşiktaş'ta akaretlerden yukarı çıkıp sağdan şair nedimden devam ederseniz, apcoa otoparkını geçince ilk sağda(köşeli sokak) sokağın içerisinde Ercan olması lazım. birkaç yıl oldu ama tek başına çalışan iyi saç kesen bir insandı. halen durduğunu biliyorum.
  • prodeq  (27.11.13 22:10:03 ~ 22:11:46)
25 kesime, 25 bakıma falan alıyor sanırım. O yüzden öyle olmalı. Ama pahalı yani.

  • alecia moore  (27.11.13 22:13:47)
4 aylik sac tras masrafim

  • exlibris  (27.11.13 22:15:23 ~ 22:15:44)
çok fazla beşiktaşlı eski futbolcuların gittiği bir berber var 20 lira alıyor dikilitaşın oralarda

  • colorwithnotexist  (27.11.13 22:16:23)
aynı güzellikte kesen daha ucuz bi yer bulabilirsin. bi kesim bi bakıma 50 tl fazla.

  • elorelia  (27.11.13 22:26:42)
15 lira veriyorum, saçımı kesiyor sakalımı düzeltiyor birkaç makas darbesiyle, yıkıyor ve gayet memnun kalıyorum. genelde 5 lira da çırağa bahşiş veriyorum. 50 ne ya? toni&guy 50 lira alıyor saç kesimine ankarada

  • 3003  (27.11.13 22:54:30)
avm kuaförü olsaydı normal dedim; ama herhangi bir kuaför o parayı almamalı bence. ali gür 60 lira :(

  • slm  (27.11.13 23:00:34)
ben de saçımı Beşiktaş'ta kestiriyorum, 20 tl veriyorum. ama bakımdı, sakal traşıydı vesaire yok. denemek isterseniz, kuaför alamettin. ben de istanbul'a ilk geldiğimde, uzun saç kesimi yapabilen erkek kuaför tavsiyesi istemiştim ekşiduyuru'dan, burası tavsiye edildi. o gündür bu gündür gidiyorum, kesiminden memnunum.

  • gogu delen adam  (27.11.13 23:03:49)
kazıklanıyorsun abi. net.

  • xenophobe  (27.11.13 23:10:05)
abi pis tokatlıyor bence ben 10 tl veriyorum evet 10 tl ve gayet güzel kesiyor.
Üsküdar.

  • basond  (28.11.13 08:45:34)