uçak-onliene check in

merhabalar.onliene çek in yapmam benim ne işime yarıcak ?
zaman açısından işime yarar mı ?
bavullarım var çünkü onları bagaja vermem gerekecek.
bide laptopu falan yanımıza alabiliyoruz dimi.
deodarantı falan bavula mı atalım

Bagajsizsan cok isine yarar. Sen normal saatte git yine madem bagaj var. Deodorantini bagaja ver. Laptopu verme. Zaten laptopu cikarttiriyolar guvenlikten gecerken

  • esek sipasi  (27.11.13 16:51:19)
online checkin istediğin koltuğu seçmene imkan tanır.
sıvı şeyleri ve deodorantı, kesici delici aletleri hatta cımbızı vs bavula at, bagaja ver. kabine almıyorlar.
laptobu yanına al.
  • nax  (27.11.13 16:55:22)
Bilet alman uçakta kesin koltuğun olacağı anlamına gelmiyor. Havayollarının koltuk kapasitesi üzerinde bilet satma hakkı var. Sen de check in yapmadan gidersen bilet almana rağmen 'yer kalmadı' cümlesiyle karşılşabilirsin. Online check-in ile aynı zamanda yerini garantilemiş olursun.

  • pieta  (27.11.13 17:23:41)
Ucarken bulutlari izletmekten baska bi ise yaramiyor onlayn cekin.

  • mukrime  (27.11.13 18:07:46)
bazen online check in yapmış olanlar için ayrı kontuar açılabiliyor ve diğer check in sıralarında kuyruk varsa bavulu daha hızlı teslim etme imkanı sağlıyor.

  • katrinakibele  (27.11.13 21:23:23)
zaman sınırınız varsa online check in çok işe yarar. Şöyle ki: Online check in kontuarı ayrıdır, sıra beklemezsiniz. Ataturk de THY için en arka kontuara gidin, in cin top oynar. Aam unutmayın, online check in de acil çıkış alamazsınız

  • Ruprect  (27.11.13 22:23:03)