[]

mikrosoft ofis yuklemeleri kaldirmalari vesaire

Efendim uzerinize afiyet yaslandikca zaten pek de iyi anlasamadigimiz teknolojiyle aralari daha da aciyoruz. Kisaca meselem sudur:

Efendim gecici olarak egitim maksatli yurdumuzdan uzak bir yerlerdeyim iki ay evvel bir dizustu bilgisayar aldim. Ofis 2013 yukledim. Tabii bir aylik deneme versiyoru. Dun itibariyla Bill Gates abimiz "vaktin doldu 4 araliga kadar ya satin al ya da ofisini yerle bir edecegiz" diyor hakli olarak. Elimde kuruluma hazir oldugunu dusundugum ofis 2003 var.

1) Onu kurmak icin evvela 2013'u kaldirmali miyim?
2) Kurdugumda evvelce yuklemis oldugum ofise munhasir dosyalari acabilir miyim?

Cevaplayanlara hususiyetle olmak uzere okuma zahmetine girenlere tesekkur ediyorum efendim.

Saglicakla.

 
2. 2013 ile kaydettiğiniz dosyaları açamayabiliirsiniz; ya alt sürümlere uyumlu olarak kaydetmeniz gerekir ya da ufak bir eklenti kuracaksınız 2003'e.


  • kobuzchu kiz  (27.11.13 13:04:49) 
1. iki versiyonu ayni anda kullanabilirsiniz, ama eski versiyon her zaman daha once yuklenmeli. bu durumda 2013'u kaldirmaniz daha mantikli olacaktir, gerekirse tekrar yuklersiniz. ayrica 2 ofisin de ayni bit'te olmalari onemli 32 32, 64 64 gibi.

office.microsoft.com

2. 2003'e ufak bir eklenti yukleyerek acabilirsiniz.
  • kuja  (27.11.13 13:19:28 ~ 13:20:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.