sigara içmem lazım ama hiç param yok..

ne yapiyim çay falanmı sarsam naasıl yapsam.kredi kartlarımda patlak e malum öğrenciyiz.çay sarsam a4e geçirir mi ne yapsam.not: eskişehirdeyim

Eskişehirdeyim,evde bir(sayıyla 1)sigara kaldı. Saat daha üç,yani sabahlarsam,ki genelde sabahlarım..gidip bir yerden almak gerekecek. Dert ortagıyız diye yazdım bunu da. Çay olmaz ki,nasıl olcak diye düşündürdün..

  • kokhucre  (27.11.13 01:54:02)
bir yerden alıcak gücümüz olsa gidicez alıcaz da.neredesin sen osmangazi tarafında shell var.

  • lcdy3  (27.11.13 01:55:22)
tütün al hacıt. bir de küçük aparat var. hazır izmarit+çarşafın içine basıyosun tütünü. günde 1 paketten ayda 30 paketin mukabili olarak tütün + hazır çarşafa vereceğin para ayda 30-35 liradır.

  • argin  (27.11.13 01:56:58)
hocam genel çözüm üretmeyi düşünmüyor.genel olarak böyle bir problemle karşılaşmıyorum sadece yarın saat 18:00'a kadar yapabilecek hiç bir şeyim yok.yani tütüne falan gerek yok.şuan 35 liram olsa zaten buraya yazmaz gider sigaramı alırdım.

  • lcdy3  (27.11.13 02:02:39)
Mesaj attım.

  • kokhucre  (27.11.13 02:13:46)
çay olmaz bu arada. denedik, kötü oluyur.

nane olur ama bak, kuru nane...
  • supergirl  (27.11.13 15:15:10)