çok acayip durumdayım.

böyle bir durumda ne yapardınız?

(bkz: #38553488)

not: uzun ama elimden gelmedi kısaltmak.

Okuduğum cümlelerin her zerresini sonuna kadar hissettim. Gerçek anlamda ilk aşık olduğum kişiyle vakit geçirdiğim kaldırım taşı bile ayrı geliyor bana. Biramı alır o sürekli oturduğumuz duvarda saatlerce müzik dinlerim. Müziğin türü de farketmez. Onun kafamdaki görüntüleriyle birleşince her ses tanrısallaşır. Ama benim anılar sokaklardaydı. O sokakları elimden alsalar napardım bilmiyorum. İsyan ederdim ortalığı yakıp yıkardım. Ota boka her şeye laf çakardım. Bilmiyorum içimdeki artık sevgi değil belki de ukte. Belki senin de öyledir. Yaşanma ihtimali olan şeyleri yaşayamamak... Çok koyuyor be adama. Bi de terkeden sen olunca ah ulan ah.

edit: Gel sarılalım kardeşim.
  • oddyseus  (27.11.13 01:23:28 ~ 01:24:50)
kızın adı ne abicim? bulalım

  • uepuey  (27.11.13 01:50:01)
Allah dirayet versin durum 15 sene önceymiş platonik bir durum mu vardı hiç konuştun mu burayı anlamadım biraz yoksa pişmanlık mı var daha önce açılmamak gibi

  • tv_ye_konan_sinek  (27.11.13 02:02:37)
Seni anlıyorum.Ben de yaşadım,hala da unutamadım..kara sevdadır bu,çekenler bilir..
Sevipte söyleyemezdim,çünkü söylersem abartıyorsun der'di.Bana olan sevgisi benim ona olan sevgim kadar olamadıgı için,ah işte bu yüzden..Onun için adam darp ettim,agız burun kırdım.Eşşek sudan gelene kadar,dayakta yedim. Oturup agladı beni şiddete sürdügü için,ben de o agladı diye agladım..Hayatımı ona odakladim,ondan sonraki tüm kadınlara da ona baktıgım gibi bakmaya çalıştım.Sevdalarım yılan hikayesidir..
Ne desem yalan,ne desem eksik..ah be kardeşim,çekenler bilir.

Son kez şöyle yazmıştım;ona ve diger hepsine..

''Benim sana bakışım,senin benden yana duvar oluşun..
Bana agır geldi,her gün ihtihar ettim bilmeden.
Bitmez sevdam sana agır geldi,götün hep kalktı..
Belki o da sever dedim,sevmezmişşin.

Ben senden bahar ummuştum,
Sen yine kış oldun.Uzun uzun..''
  • kokhucre  (27.11.13 02:07:56)
sahaya inilmeden gol atılmaz derler 15 seneye takıldım 15 senedir hergün kabir azabımı çekiyorsun bu kadar divanesin kıza çıtlatsaydın millette ne dertler var sen nelerle uğraşıyorsun mesela afyondaki kısa dönem şehit olan askerlerin aillerini düşün mesela benim tanıdğım vardı aralarında ordan aklıma geldi ama ateşte düştüğü yakıyor malesef biirde bu var mesela www.haberkita.com

  • _k_u_z_g_u_n_  (27.11.13 02:15:14 ~ 02:20:46)
Bu sorudan once girinizi okumus ve sukelami vermistim. Elinize saglik.

Kemal abinin yaptigini yapmazdim:

1956Kemal4 years ago

1979 da birini sevdim 1983 de evlenmeyi planlamıştık, ama engel oldular onu alamama sebep oldular. Benden kaçırdılar izini bulamadım aynı sene New Zealand'da geldim. Şimdi burada ilk göz ağrımın adını taşıyan küçücük işyerimde kendi halinde yaşıyorum. İlk göz ağrımı hep sevdim, ölene kadar seveceğim. Onu alamadığım için asla dönmeyeceğim.

Kaynak: www.youtube.com
  • compadrito  (27.11.13 02:16:17)