[]

Windows 7 Format veya Kurulum

Arkadaşım bi bilgisayar almış ama 2.el ama işletim sistemi açılmıyor diye windos 7 ile format atmaya çalışıyor ama format bittiğinde hoşgeldiniz yazısından sonra bi anda oturum kapatılıyor yazıyor, kısacası bi türlü oturum açamıyoruz. Sorun ne olabilir?

Teşekkürler.


 
yüklediğiniz dvd dosyaları bozuk olabilir. pc win7 yi kaldırmayacak kadar düşük donanımlı olabilir. ya da anlık bi sorun olmuş olabilir yükleme sırasında. anlık olabileceği gibi hd ten de kaynaklanabilir bu. bence yeniden bi yükleyin tekrar.


  • ergenpezeveng  (26.11.13 15:22:56) 
  • neronnuri  (26.11.13 15:44:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.