Erkek istenmeyen tüylerinden nasıl kurtulur? (Lazer Hariç)

Lazer ve jilet hariç bir erkek istenmeyen tüylerinden nasıl kurtulur?

Ağda yaptırabilir pek tabii, tüy dökücü krem&sprey de kullanabilir. Bu ürünleri nasıl kullanır? Tüy dökücü sprey veya kremi sırtıma sürsem kendiliğinden dökülür mü mesela? Tek olduğum için tek başıma halletmem gerekiyor bunu. Ağdacıya falan gitme imkanım yok.

Ve bir de sir ağda mı yoksa ağda bantları mı daha kullanışlıdır?

  • insanlik icin buyuk bir adim  (26.11.13 03:45:31)
tüy dökücü krem-sprey cilde zararlı olabiliyor. kimyasal sonuçta kullanma derim.

ağda'ya gelince veet'in ağda bantları 5 para etmez ve pahalı. o yüzden sağlam çeken bir ağda bantı lazım.

sir ağda için bence 1 kişinin daha olması lazım eğer ulaşılmayan bir bölgeyse.
  • rhollor  (26.11.13 03:49:49)
Peki kim istenmeyen tüylerimden kurtuluşuma yardımcı olarak tanıklık etmek ister?

  • insanlik icin buyuk bir adim  (26.11.13 03:51:04 ~ 03:51:20)
valla hacı o iş için bir tane daha "adam" çok zor bulursun. şahsen başka bir erkeğe ağda yapmak istemem.kız arkadaşlarından bir tanesine teklif et. onlar severler.

  • rhollor  (26.11.13 04:00:34)
Kız arkadaşım yok, işin kötüsü erkek arkadaşım da yok.

  • insanlik icin buyuk bir adim  (26.11.13 04:01:33)
epilasyon merkezi süper bir seçenek gibi duruyor.

  • rhollor  (26.11.13 04:05:42)
kesin çözüm istiyorsan epilasyon öneririm, yer tavsiye edebilirim. fiyatta bişiler yaptırırım.

tüy dökücü, tüylerinin daha sık ve sert çıkmasına sebep olur, yapma. bir kıl kökünden 2 tüy birden çıkar kurtaramazsın.
hem de yarım yamalak sürersen ve durularken gözünden kaçan tüy öbekleri olursa çok komik görünür.

zati ağdaya dayanamazsın bence, tut ki dayandın 20 gün falan rahat edersin.
sırtına ağda yapabilecek fiziksel yapıda olmadığına göre bir arkadaşından yardım alman gerek. onu bulman da biraz problem olur sanırım.

hem sırt kılını niçin almak istiyorsun ki? aşırı yoğun değilse ve epilasyon yaptırmayacaksan hiç azdırma derim.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (26.11.13 08:25:43)