donuz listenizi paylaşır mısınız?

binbir küfürle biriktirdiğim donuz listemi chrome'u tekrar kurarken kaybettim. listeyi teker teker toplamak yerine, sizlerin listelerinden bir karma yapmak istiyorum. donuzlar listemde hatırladığım isimlerden bazıları şunlardı;

lara gofret
owencan
peter parke
lumpiya
hirvat taraftarin gogsunu yalayan turk
tarafsorosakp
....

ortak donuz noktasında buluştuğum yazarlardan listelerini bu başlık altında ya da mesaj yoluyla paylaşmalarını istirham ediyorum.

kaygılarımla,
old McDonald

ssg
meth
lara
onkaimeon
yavru ceylan
  • glori  (25.11.13 23:10:05)
aberforth x
baruda
bu ne amina koyim ya
doctor lecter
donuz
evethayir
frida kahrol
galove
gok yeleli bozkurt
hector is calling
noryth aquanum
pinkylips
public static function
tez
yozishanko
  • [silinmiş]  (25.11.13 23:18:07)
asiye kulun sana geldi
efendimiz sil ben ananin oldugu tarafa
gidiyorum sil biyolojik saat tamircisi sil bu tanima eksi mi vercen
ayip sil deniz ihtiyari sil dexterin kardesi joker sil dinazor lakapli kiz sil doc dr c sinan sagiroglu sil e a p sil ext12eme sil face your fear sil geldedimgelmedibendegelmezsengelmededim sil ilgilenmiyorum sil kalorifer sil kuul sil lara gofret sil loop sil malcolm un x i sil men kucik chomichmen sil mihail timofeyevic
kalasnikov sil narcissa black sil
paegan mushroom sil
pazarda dildo satan
adam sil
postmodern munzevi sil
sbb sil
the man who changes the world sil
yantiri sil
yine aksam oldu sil
  • orhan tv  (25.11.13 23:31:33)