[]

Android oyun önerisi

Oyun önerin ya, her türlü olur. market'e girdiğimde karşıma çıkmayan şeyler , o kadar popüler olmayan şeyler olsun.

görev veren oyunlar da devamlılığı sağlıyor. mesela "giant boulder of death"'de kocaman kayasınız yuvarlanıyorsunuz. görev 50 tane ağaç yık. eğer yıkarsan yıkabileeğin yeni binalar çıkıyor karşına.

edit: game dev story ve o adamalrın tüm oyunlarını oynadım.
edit2: marketteki önerilenler sayfasına da bakıyorum hep, ana güzel oyun bulamıyorum.

 
Ski safari beni baya tatmin ediyor. Tam wc oyunu


  • jadle  (25.11.13 14:15:19) 
high climb racing
cut the rope

  • neyleyim  (25.11.13 14:24:22) 
little alchemy'niin android versiyonu vardı. little alchemy'den biraz daha zorca.


  • supersonik turbo  (25.11.13 14:28:40) 
Bunları incele istersen..

www.vazgectimsenden.com
  • white35  (17.08.14 19:03:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.