Çiğköfteci Açmak

Sizce mantıklı mı?

Her yerde açılıp duruyor. Peynir ekmek gibi de satıyorlar. Bayilik bedelleri çok uygun görünüyor. Rakibin olmadığı veya en az olduğu bir noktada böyle bir girişimde bulunmak sizce ne kadar mantıklı?

maliyeti çok düşük.

  • bira patates ketcap mayonez tuz hardal  (25.11.13 11:03:00)
Aç abi aç, gelir yeriz. Bi açıp da kapatan görmedim daha.

  • helios  (25.11.13 11:04:17)
aç abi sayısı az ise tadı çok da kötü değilse yeşillikte de cimrilik yapmazsan peynir ekmek gibi satarsın.

  • basond  (25.11.13 11:06:14)
Açılmasına açılır da yeri iyi tespit etmek lazım. Çiğköfte kültürü olan biryerde açarsanız gelip de kimse acılı bulgur almaz. Adam gibi evinde kendisi yapar yer. Araştırdığınız muhitte neden olmadığını incelemek gerek yani.

  • onexey  (25.11.13 11:06:34)
mantıklı valla para olsun ben bile açarım, kafamda vardı bi ara.

  • aktör  (25.11.13 11:08:35 ~ 11:08:59)
  • kakao  (25.11.13 11:10:55)
bizde mahalle arasında açtılar aslında tek yol ve tum bakkal çakkal dukkanlar burda ama 2 ay dayandı kapattılar sonra

  • eja  (25.11.13 11:12:27)
ayda en kötü 4-5 bin lira ciro yaparsın.
emin ol.
50.000 tl param olsa 10 tane çiğ köfte bayisi açardım.
başına da bir adam koyardım.
dükkan başı bana 1000 lira bıraksa ayda 5.000
10 ay da maliyeti çıkarır.
  • yapma volkan  (25.11.13 11:23:15)
@yapma volkan:

5.000 TL'ye mi açılıyor bir çiğ köfte bayisi?
  • nesilsiz  (25.11.13 11:42:43)
İlk olarak acmani tavsiye ederim iyi para kazaniyorlar. Ayrica cigkofteden ziyade erzurum kadayifi ve midye de satiyorlar. Malzemeler her gun fabrikadan hazir geliyo den sadece dürüm yapiyisun. Fiyatu uygun oldugu icin (3.5 tl ) acligi yatistirmak icin ya da acsaniz 2 tane alip karninizi hemen doyurabiliyorsunuz. Ogrencinin yogun oldugu yerde bi tane de motor kiralarsaniz ya da alirsaniz iyi para kaxanirsiniz. Detay isterseniz mesaj atin.

  • kya  (25.11.13 11:51:21)
aşırı derecede şişmiş,yakında infilak edicek bi sektör.2 sene bardak mısır domine etti bu düşük maliyet çok kazanç piyasasını.

  • ganyotçu  (25.11.13 12:00:43)
Bu isten ekmek yiyenler su an sodalarini iciyor. Cigkofte icine bir arkadasim girdi ailesiyle ben de isin icindeydim 4 ay sonra kapattik. Esnaflik ayda 2-3bin lira kar icin yapilacak is degil. Isler artik nasil durgunsa yemek sepetinden cigkofte soyledim 2 hafta once abartmiyorum tam 7 dakikada geldi telefonu kapattiktan sonra.

Ne ara gordun anladin 6 durum hazirladin da cocugun yanina para ustu verdin de getirdi bu cocuk elektrikli bisikletle tahminimce en az 3 km mesafeden.

Maliyet dusuk ama sattigin fiyat da dusuk. 2,5 liraya satiyosun bi durumu en az 1 durumcu 1 paketci cocuk calistiriyosun. Pakete gitmezsen ayakta kalamazsin artik musteri evine bekliyor hizmeti.

2 kisiyi sabah en gec 12 aksam en erken 11e kadar nasil calistiricaksin haftada 7 gun veya kac paraya calistiricaksin ?

Hele kira dukkanda hic yapilmaz. Cok guzel bir noktada kendi dukkanin yoksa yazdiklarimi bosuna okudun :(
  • kegums  (25.11.13 12:15:30)