yastikalti altin alacagim ne alayim

20 bin tllik nasil alsam daha iyi olur? tam altin mi alayim, yili filan oluyor mu? nerede saklamaliyim bir de?

gram altın,banka kasası.

  • dahili meddah  (25.11.13 10:07:57)
alacaksan eski tarihli al bugün yeni alırsın yarın eski olacak.
tam altın al yada düğünlerde buradan takarım dersen çeyrek al, ama nerede saklayacağın konusunda dikkatli ol.
Eve altın dedektörü ile gelen o.çocuğu hırsızlar var. Arkadaşımın evini bir çırpıda soydular. Aman.
  • basond  (25.11.13 10:08:33)
yılbaşını bekle daha da düşecek. hiçbir şeye bulaşma direkman gramlık al. evde saklama kesinlikle, banka kasası öneririm.

  • airmag  (25.11.13 11:04:57)
altın deppo hesabı açtırıp gram altın almak...
deli misiniz? yapmayın böyle falsolu işler.
altın depo hesabı, yastık altı ile aynı mantıkta çalışır. banka senin yatırdığın parayla altın alır ve deposunda saklar.
riske girmeyin...
100 gr ve üzerinde vadeli altın hesabı açılıyor şimdilerde.
  • cliquot  (25.11.13 11:06:07)
22 ayar alman gerekiyor. Tanidigin kuyumcu varsa ondan alip onun kasasinda birakabilirsin. Ayrica iyi pazarlik yap.

  • kya  (25.11.13 11:56:13)
banka ile is yapmak istemiyorum.

  • medievalman  (25.11.13 13:20:35)