Cv için çok minik bir ingilizce çeviri.

Arkadaşlar bir arkadaşım ingilizce cvsi için basit bir çeviri istiyor.Çocuğun yazdığı metni aynen yazıyorum çevirirseniz sevinirim ;

Fotoğrafçılık ile uzun yıllardır ilgileniyorum.Çeşitli otellerde farklı görevlerde çalıştım.3 sezon turizm fotoğrafçılığı yaptım.Bodrum en lüks oteli WOW otelde 6 ay fotoğrafçılık yaptım ekibimin en çok satış yapan üyesiydim.İnsan ilişkileri iyi , tam bir takım oyuncusuyumdur.Fotoğrafçılık kariyerimi daha profosyonel bi alanda ilerletmek istiyorum.

I have been interested in photography for a long time. I worked in different hotels in different positions. I worked as a turism photographer for three seasons. I was a photographer for 6 months in the WOW Hotel which is the most luxuries hotel of Bodrum. I was the most selling member of the team. I am good at social interactions, and am a good team-worker. I want to pursue my photography career in a more profesional way.

  • rasyonel perspektif  (25.11.13 00:11:05)