[]

futbol amatör lig antrenörlüğü

sıfırdan başlayan için. yani hiç bir futbolla ilgili lisansı bulunmayan biri için antrenörlük adımları nelerdir. nereden başlanır nasıl devam eder koşulları nedir. bilen anlayan birileri anlatabilirse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
 
@yuyu, let mi gugıl demeden önce şunu bir düşün. belki ben antrenörüm ve bu soruyu soran arkadaşla özel olarak konuşacağım. diyeceğim ki, kağıt üstünde söylenenlere bakma, onlar fasa fiso. veya tam tersi, belirtilen kaidelerden birine bile uymazsan hiç şansın yok. zaten nikinden belli ne kadar bed birşey olduğun vs..

şimdi bu cevp değil diye silinir, ve let me gugıl oracıkta durur. bu da böyle güzel bir dünya işte.
  • ete summer  (24.11.13 22:48:36 ~ 22:48:53) 
www.tff.org
ve
www.tff.org buna bak.
  • xenophobe  (24.11.13 23:14:43) 
kurslar her zaman açılıyor mu? her dönem kurs oluyor mu? kursa gitmeden sadece sınava girsek olur mu? kurs ücretleri ve süreleri ne kadar? ben tff den baktım fakat ta oturtamadım bazı şeyleri. mesele en alt klasman ne. bal veye 3. lig için hangi sertifikalar lazım. sıfırdan başlayanlar için ne kadar sürer?


  • çamur  (24.11.13 23:23:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.