Yatak iliskisinde yasadigim sorun

Birlikte oldugum partnerimle erekte halim 40 dk suruyor,bunu da gerek burada okudugum yazilar gerek gazete dergi ve arastirmalarim sonucu

Ereksiyon halindeyken aklinda baska seyler gecirmem gerektigini ogrendim,bunu uyguladigim zaman uzun sureli sonuc alabiliyorum ama bazen bu sureyi uzatinca bosalamiyorum

Mesela bu gun partnerim oldukca mutlu olurken benim icin ayni sey gecerli degildi.

Dusuncelerimi farkli yerlere cekersem sorun yaratiyor benim icin

Var mi bu konuda bilgisi onerisi olan ?

yatağı anlamaya çalış

  • gerizekalı final edition sp1  (24.11.13 18:53:59)
başkalarını düşünmek yerine kendine hakim olmaya çalış yada gelmene yakın hatuna oral yap bu arada soğursun hep

  • denizrocket  (24.11.13 19:25:08)
erken boşalmak da geç boşalmak da sorundur. aklınızdan başka bir şey geçirmeyin, o anın keyfini çıkarın. boşalırsanız da boşalın, bir daha sevişirsiniz ne var yani.

  • alm est  (24.11.13 19:35:39)
@alm est +1

  • dinsiz adam  (24.11.13 20:09:04)
başka birşey düşünme olayı bence çok saçma. iyi beslen spor yap. karşında meme varken başka bişey düşünme. 1. olursa olsun, 2.si var,3.sü var. zorlarsan 4.sü var.

  • apoptosis  (07.12.13 13:36:39)