hadi araba secelim

Herkes aklindan geceni bence su yuzden diyerek söylesin.

Butcemiz 60-65 bin. Sifir icin 80 bine kadar da payimiz var. Lakin sadece sifir icin.

Aranan özellikler: guclu, karizmatik, konforlu, 2005 ve ustu modeller yakit muhim degil. Senede 10 bin km anca yaparım

valla 0 fiyatını bilmiyorum ama subaru impreza

  • SPQR  (24.11.13 15:25:25)
ikinci elden şaşmayın derim. 60 bin lira civarına 2011 model temiz bir passat comfortline işinizi her türlü görecektir. ikinci elde de çok rahat satarsınız. güvenli, komforlu, sağlam bir araba.

  • fayfim  (24.11.13 15:28:21 ~ 15:30:40)
bmw 116i.

arabalardan hiç anlamam, sadece karizması için yazdım.
  • papillon7  (24.11.13 15:32:05)
skoda yeti

yilin arabasi secikmis galiba ferrariden daha hizli range roverdan daha konforluymus.
  • oharro  (24.11.13 15:37:47)
Bizim bi tanıdık geçenlerde 2006 model Audi A6 sattı 60 bin liraya mı ne..

  • mountaincat  (24.11.13 15:41:01)
audi a3 üstün alman teknolojisi

  • seyduna6687  (24.11.13 15:42:23)
giulietta ya da 180 beygirlik astra iyi gelebilir.

  • i was me but now he s gone  (24.11.13 15:43:20)
leon fr guzel bir secim olabilir. sifiri su anda 50.000tl. fiyat performans olarak bence en guzel araba. 1.4 tsi 140hp motor var. isterseniz tasarruflu, isterseniz performansli olabilen bir motor. hem ic hem dis olarak guclu ve karizmatik bir durusu var. konforu da gayet iyi. butceniz 60.000 oldugu icin sunroof, deri doseme, navigasyon gibi ekstra+ekstra donanimlar icin de butceniz kalmis olur. tek dezavantaji, otomatik versiyonu yok. eger duz vites sorun degilse ciddi olarak dusunulmesi gereken bir araba.

daha ust modeller icin bmw 1 serisi alinacaksa 2012 ve sonrasina bakilmali motor teknolojisi degistigi icin perofrmans ve yakitta ciddi fark olur. arkadan itisli olmasi kullanim zevki acisindan bir arti. 1.16d gayet ekonomik. performansli istiyorsaniz 1.18i lere bakabilirsiniz. 170hp motoru var. arkadasim iki gun once 67'e 2012 model 1.18i aldi. sahane bir arac

65.000'e guzel a3 dizel otomatik bulabilirsiniz. yine 140hp dizel motor var. hem ekonomik hem de performansli. temiz bir dizel otomatik a3 uzun yillar goturur sizi.

sifir demissin ama 80.000'e bmw 3.20d alinabilir. 2009-2010 model bir 3.20d cok hos olur bence. dezavantaji vergi dilimi yuksek olur. ama tasarruflu kullanimda yakit ortalamasi 4lt/100km ye kadar dusebilen bir motoru ile cok sorun olmayacaktir. bir de temizini bulmak zor. mukemmele yakin bir arac oldugu icin kimse sorunsuz bir 3.20d araci satmak istemez :))
  • crucio  (24.11.13 16:03:57)
Volvo s40: kemer takılı olmayınca çalan uyarı sesi bile kibar, bayıldığım araba bu. Müzik sistemi, yol tutuşu vs her şeyiyle çok güzel bence.

Opel Insignia: Yenilerden de bunu beğeniyorum. Çok şık. Biraz pahalı ama.

Diğer bir ihtimal de 2. el Audi alabilirsiniz.
  • sadecece  (24.11.13 16:18:44)
fiyatlarini bilmemekle beraber fiyat olarak o civarda oldugunu dusundugum bana karizmatik gelen araçlar sirasiyla şu şekilde:

1. Mercedes A180
2. Audi A3
3. Alfa Romeo Giulietta
4. Volvo V40
5. Opel Astra gtc
6. Seat Leon
7. Volkswagen Beetle, Scirocco

Tabi 2 kapili olanlar aile icin kullanisli olmaz. Yaşiniz, evli mi bekar mi oldugunuz, tarziniz, zevkiniz, arabadan beklentileriniz... Hepsi bi bütün olarak ele alinmali ama tabi.
  • yns  (24.11.13 16:24:50)
mini cooper countryman diyorum ben.

  • lathspell  (24.11.13 16:43:06)
bmw 1 serisi kesinlikle. Güçlü, karizmatik, konforlu, tasarruflu, koltuğa yapıştıran, yol tutuşu sağlam ve bmw oluşu yeter sanırım. bmw'nin yeni kasaları eskisi gibi değil artık. çok kaliteli. direksiyona geçtiğin an hissediyorsun.

  • false pretension  (24.11.13 17:41:56)