İyice boku mu çıktı sözlüğün? nedir?

(bkz: burgeri king'ten patatesi mc'ten alacan)

bu nedir abi? olana bitene, yazılanlara, hiç bir şeye anlam veremiyorum artık. hayatımda bağlandığım epi topu 2-3 site var, hepsi aynı kaderi paylaşıyor. nerelere gidelim?

tek derdin sözlük olsun.

  • rhollor  (24.11.13 01:19:19)
uyan da balığa gidelim...

  • der meister  (24.11.13 01:22:20)
beyler sözlükte nasıl yazar oluyoruz bilen var mı

  • ataturkist  (24.11.13 01:23:49)
Ben gecen gun "10" seklinde entry gord. Adam basliga "10" yazmis. Baska birisi de altina "10+" yazmis. Sordum aga bu nedir diye sen buranin muhtari misin dedi bitanesi

  • youshookmeallnightlong  (24.11.13 01:33:26)
tamamen duygusal nedenlerden.

  • fengari  (24.11.13 01:38:25)
ben duyuruya geldim işte.

  • fayfim  (24.11.13 01:48:19)
sol frame bitmiş. ben okuyacağıma bakıyorum. en çok yazılanlara bakıyorum filan. sol freymden başlık seçme devri bitti..

  • supergirl  (24.11.13 01:55:56)
iki sene evvel fatih güner sözlük kapatılmalı dediğinde götümle gülüyodum. şimdi bana server odasının anahtarını emanet etseler fişi çeker giderim amk.

  • loser blueser  (24.11.13 02:02:27)
ekşisözlük asimile oldu :) inci kadar koruyamadı kültürünü yazık. Microsoftu bırakıp gelmeyeydi iyiydi, sözlük kendi halinde iyi gidiyordu.

  • Gkcn  (24.11.13 02:27:50)
abi senin baslik ne ki, su basligi acan eleman hala yazar mesela:

twitpic.com
  • xfestos  (24.11.13 02:43:15 ~ 02:46:36)
@xfestos :(

  • Gkcn  (24.11.13 02:45:08)
o değil de, şu küfür hadisesi de çok sevimsiz. yani herkes birbirine o kadar galiz küfürler ediyor ki, insan okurken rahatsız oluyor artık. herkes birbiriyle kavga halinde, altta kalanın canı sıksın oynanıyor sanki sanal olarak, illa üste çıkılacak, son laf edilecek.

  • fengari  (24.11.13 02:56:10)
Bir de ekşi çok bozdu yeaa deyince dalga geçiyorlar. 2006-2007 civarı girdiğimde okuyacak daha çok şey buluyordum. Okuyacak şey pek kalmadı dur yazar olayım da ben yazayım dedim. Baktım sözlüğü basmışlar, ciddi bir şey yazmaya gelmiyor gelsin anketler, gitsin türk kızları. Fb-Gs, Akp-Chp, Nurcular vs. Diğerleri her gün aynı şeyler. Ben sadece gündeme bakıyorum onun da yarısı saçma sapan şeyler oluyor. Döyzb gitmemeliydi. Nerelere gitsek bilemiyorum 9gag, reddit, twitter, facebook, birkaç haber sitesi biraz googlelama? E başka?

  • Lim5  (24.11.13 03:12:16)
okuyacak yine kaliteli yazılar var ama eskiye nazaran daha çok kovalamanız gerekiyor. yani ne aradığını bilmeniz gerekiyeh.

  • filthy humanoid  (24.11.13 07:59:35)
2005ten sonra yazılan entryler çok kötü.

Din vs din düşmanı
Kemalist vs anti kemalist

Dindar olan kamil gerici,
Atatürk hayranı olan faşo(gerçi bu biraz doğru ama)

Ya işte hep aynı pok.
  • sincaplar krali  (24.11.13 09:16:16)
duyuru sözlükten daha seviyeli

  • call me ishmael  (24.11.13 09:55:16)
Bozan sozluk degil ulke. Sozlukteki sadece onun yansimasi.
Ya ulkeden gideceksin ya da kendini soyutlayacaksin. Baska turlu katlanilmiyor.

  • goldentitan  (24.11.13 10:23:41)
ben yaklaşık 1 2 yıldır sadece birşeyi merak ettiğimde başkaları ne demiş diye bakmak için kullanıyorum sözlüğü. sol frame'e de bakıyorum ama baktıkca canım sıkılıyor.

Hepimiz birleşip site kuralım, kimseyi de almayalım, hatta sadece biz okuyalım, mis :P
  • inugard  (24.11.13 10:40:26)