Entegre TV Alıcısı Olan Monitör

www.samsung.com Şu adresteki gibi Tv alıcısı olan monitör arıyorum ama bi türlü bulamıyorum. Samsung Türkiye bunu sitesine koymuş ama hiçbir yerde bulamadım. Var mıdır bildiğiniz yer? Herhangi bir marka olabilir.

Ha derseniz o monitörler işe yaramaz. O zaman bunu cevaplayın. www.eksiduyuru.com

saçma bir icat bence onlar. bilgisayar için düşünüosan direkt tv al zaten. plazma öneririm.

  • hasmetizm  (24.11.13 07:48:17)
@hasmetizm neden saçma dedin? monitör olarak performansları televizyondan daha iyi değil mi? hiçbir yerde görmediğimden deneme fırsatım olmadı.

  • Cryptoricus  (24.11.13 12:01:14)
kaliteli monitörlerin tepki süreleri 2ms. led tv lerin ki 6-8ms civarı. düzgün plazma tv lerde 0,0001ms civarında. monitörün tepki süresi dışında tvden bir farkı yok. ayrıca çözünürlük aynı ne fark eder demek çok yanlış. aşırı fark ediyor.1,5 metre mesefaden 50" plazmanın karşısında oynuyorum ben oyunu, sonuç mükemmel diyebilirim. yeri gelmişken ips ekranlar renk muhabbeti çekicidir ama tepki süresi yavaştır, monitör olarak önerilmezler.
kullandığım tv bu www.samsung.com

  • hasmetizm  (24.11.13 20:56:15)
@hasmetizm ben masa başında kullanacağım için en fazla 32" bir model alabilirim. Genelde de küçük boyutlu televizyonları kalitesiz yapıyorlar maalesef. Benim içinse görüntü kalitesi çok önemli. 24", 27" ya da 32" olarak önerebileceğin bir model var mı?

  • Cryptoricus  (24.11.13 21:14:56)
görüntü kalitesi için ips ekran düşün derim. senin için en uygunu. 5ms tepki süreli bir model yeterli düzeyde iş görür.çok takılmamak lazım. hem tv hem monitör olanlar gereksiz masraf. masanın büyüklüğüne göre bir model düşünebilirsin.

  • hasmetizm  (24.11.13 22:59:27)