en çok etkilendiğiniz pokemon bölümü?

evet, youtube'dan arasıra izliyorum. en çok hangi bölümü tavsiye edersiniz?

1) charizardın adam olup magmarı yendiği bölüm
2) charmender'ın ateşi sönüyordu ash sağlık ocağına yetiştiriyordu
3) pikaçulusu da vardı bunun bak ilk iki bölümden biri.
4) butterfreeyi saldıkları bölüm
5) scytherın olduğu bölüm -> bendeki scyther sevgisinden dolayı.
6) dragonite falan çıkıyordu o da iyiydi sanki
*bölüm numaraları yok tabe. bunlar var aklıma gelenler çok hatırlamıyorum.
  • bass solo take one  (23.11.13 22:26:55 ~ 22:27:52)
butterfreeyi saldıkları bölüm +1

  • texaco  (23.11.13 23:08:25)
Charizardin polywrath miydi neydi onu yenip artik ashin sozunu dinlemeye basladigi bolum.

Ash in charizardi ile gary nin blastoise inin savastigi bolum
  • kullanicadi  (23.11.13 23:20:31)
chalizard donmuş muydu neydi . Aşh bunu ısıtıyordu. Bu da yarı uyanık görüyor ve itaate başlıyordu. Etkileyici yanı bu bölümden sonra atv hep ilk bölüme döndü. Son bölümdü benim için bu bölüm. 5 -6 kere baştan izlemişimdir hep oradan başa döndüler. Sonra ne oluyor hiç bilemedim. Bir the to be contunie lu bölümdü...

  • orhan tv  (23.11.13 23:34:29)
1 charizard vs magmar
2 balbazar vs venusar. (Semt abilerine diklenisine 10 puan)

  • farrytikki2  (23.11.13 23:45:32)
1. butterfree'nin dişi butterdree'yi kurtarıp gittikleri bölüm
2. charizard vs. magmar
3. psyduck'in kimsenin beklemediği anda gücünü kullandığı bölüm
4. miyav'ın hikayesinin (geçmişinin falan) anlatıldığı bölüm
5. pikachu'nun raichu'yu dövdüğü bölüm

aklımda kaldıkları kadarıyla şu an düşünüp cevap verdim. kim bilir hangi bölümlerde heyecanlanmıştık daha. hey gidi günler.
  • sizofren hayaller  (26.11.13 03:05:24 ~ 27.11.13 00:09:01)
www.youtube.com

uyuyamadım bikaç gün :(
  • ermanen  (26.11.13 03:19:05)
1) charizardın dize geldiği bölüm
2) ash taşa dönüştüğünde pikachu'nun üzüldüğü bölüm (filmde de olabilir bu, hatırlayamadım)
3) butterfree'nin gidişi
4) ben bi de sabrina'lı bölümü seviyorum. onun hikayesi falan filan...
5) bir de ilk film süperdi lan bak şimdi hatırladım. mewtwo falan... ağladıydım sinemada

ama bence en bombası squirtle çetesinin olduğu bölümdü. gözlükler falan.. pek fiyakalıydı
  • sakuraichune  (27.11.13 21:28:05 ~ 21:30:24)