[]

Empire State binası kademeli olarak mı kullanıma açıldı?

yoksa test sürüşü mü yapıyor bu alt katlardakiler?

pbs.twimg.com


( üst kısım inşaat haldeyken, alt taraflar kullanımda gibi )

 
esb yapildiktan hemen sonra amerika'da great depression donemine girildiginden bina uzun sure bos kalmis (az dolu ya da), hatta takma adi empty state buildingmis o zamanlar. mobilden grdigim icin ust katlar hala insaat halinde mi tam goremiyorum ama bu yazdigim bir olasilik olarak dursun.


  • little miss rejectee  (23.11.13 20:43:22 ~ 22:19:37) 
inşaat halinde değil üst katlar bu fotoda. inşaat halinde olsa orada vinç olur alet edevat olur... kabak gibi anlaşılır yani.


  • eyke  (23.11.13 20:48:48 ~ 20:49:06) 
@little miss mantikli.

@eyke Antenini bile takmislar ne vinci? Insaat derken ici henuz yapiliyordur. Kullanima hazir degildir vs.
  • utkucbkc  (23.11.13 20:53:31) 
Eyke@ ici bos oldugu icin diger taraftan giren isik rahatca gorulebiliyor. ( ici bos derken katlar hazirlanmamis, duvar yok )


  • utkucbkc  (23.11.13 20:54:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.