[]

Sozluk'te Sol Frame'in Baslik Okurken Gozukmemesi

Bugun dikkatimi ceken bir sey:

Hani normalde sol frame vardir, oradan baslik secip tiklarsiniz ve hemen yaninda basligin icerigi dokulur. Artik oyle olmuyor efendim. Basliga tiklayinca basli basina sayfa olarak aciliyor, sol frame'li sayfaya donmek icin "Back" yapak gerekiyor.

Nedir bu?

 
Yanlışlıkla orta tuşa basıyor olabilir misiniz? Ya da farenin sol tuşuna orta tuşun görevini atamış olabilirsiniz.


  • 44  (23.04.09 19:32:11) 
Sapıtır o bazen öyle, browseri yeniden açınca düzelir.


  • sui  (23.04.09 19:37:43) 
Evet sozlugun garipliklerinden biri daha, cookie'leri silin, browser'i kapatip geri acin.


  • ermanen  (23.04.09 21:26:07) 
aynı bunun gibi bazen de oylama\mesaj atma\kimdir nedir butonları da gözükmüyor. yine ctrl+f5 ve tarayıcı açıp kapaması bu sorunu çözüyor.


  • deckard  (23.04.09 22:23:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.