hangi oyunu oynuyorsunuz?

ya arkadaş gittik canavar pc aldık oynayacak oyun bulamıyorum;

cod ghost: bok gibi diyolaa
b4: aynen...
fifa14: kötüymüş..
pes14: zaten benim işim olmaz..
nba2k14: 13'ten hallice, ps4 versiyonu abarmış diyollaa..
fm14: başlığı ağlama duvarı gibi...

abicim hangi yeni oyunun başlığına girsem deli bir karalama var, soğudum ulan! allahtan ps3 varda gta5 falan ömrümü çürütmeye yetiyor ama daha şu pc yi kastıracak oyun indiremedim. deliler gibi ne oynuyorsunuz bu ara bir tavsiye verin...

ayrıca şunu anladım ki ben iyi ki zamanında ps3 almışım, 3 yıldır katiyen böyle dertlerim yoktu.. ta ki bu yeni pc beni dertlere sürükleyene kadar.

bf4,cod ghost yükle,oyna bence.bf4 nanedir de cod ne kadar kötü olabilir ki.zaten o kadar pc almışsın,oyun yüklemeyip napacan ? Ayrıca NFS Rivals de iyi gözüküyor,oynamak lazım

  • MtKrt  (23.11.13 02:28:27)
sleeping dogs'ı bitirdim şimdi. tavsiye ederim.

  • xenophobe  (23.11.13 02:32:43)
arma3 oyna arma3

  • inafkafi  (23.11.13 02:46:16)
piyasada ki tüm oyunları oynamış birisiyim, sleeping dogs diyorum, bf4 oynadım tahminen sinematikler dahil 3 saat sürdü, lan zaten oyunu kurmam da 3 saat sürdü.

pes 13 oyna
tribes oyna
assains creed 3teki felaketten sonra, 4 oynanır mı? şahsen aklımın ucundan bile geçirmedim.
  • killerbee  (23.11.13 05:45:29 ~ 07:52:59)
ekşide oyunlar hakkında yazılan yorumlara pek takma kur hepsini oyna. zira abartılıyor yorumlar.

tavsiyelerim;

sleeping dogs
ac: black flag
spec ops: the line
the saboteur
  • gozyakansakiz  (23.11.13 06:43:29)
battlefield 4'ü senaryodan ibaret sanıyorsanız oynamayın zaten. çoklu oyuncu kısmı için konuşmak gerekirse şuan dünyada o kadar detaylı başka bir savaş oyunu varsa lütfen yazın bende oynamak istiyorum...

assassin's creed 4 black flag
arma 2: dayz mod

önerilerim...
  • synche  (23.11.13 07:16:40 ~ 07:20:09)
yeni nesil oyunlarda tat yok. mafia 1 kur keyfine bak

  • qazwsx  (23.11.13 09:04:46 ~ 09:06:45)
fifa 14 kötü falan değil. mis gibi oyun, oyna gitsin.

  • geberix  (23.11.13 09:26:01)
Ben hepsini oynadim hepsine de bayildim pes 14 haric. Beklenti onemli tabi. Bi de bir sey sozlukte kotuleniyorsa iyidir o.

  • youshookmeallnightlong  (23.11.13 09:34:05)
Far cry 3 yükle önce single oyna sonra o kesmeyecek co-op a yüklen

  • iorveth  (23.11.13 09:43:04)