Hayattan hala beklentisi olanlar

Hayata dair gelişimini tamamlayamanlar hala umudu olanlar
Napıyosunuz yahu

senin yok mu umudun?

  • rock n roll  (22.11.13 12:23:18)
Sayisal loto oynuyorum, at yarisi oynuyorum.....

  • ben yalnızım  (22.11.13 12:23:23)
spor
:)

  • neyleyim  (22.11.13 12:25:42)
derse girmeme 5 dakika kaldı, yanımda da "doktora öğrencisi olduk neden hala ders ders ders?!??!?!" diye yakınan bir arkadaşım var, onu boğmamak için kendimi tutmaya çalışıyorum misal :D

not: ha ders de inanılmaz saçma ve gereksiz bir ders ve başka dönemlerde de alabiliyoruz, o bakımlardan haklı da, sadece 4 ders alıcaz ala ala, bir an önce bitirelim diye kasıyoruz, böyle demesi bir nevi bana haksızlık :(
  • pasp  (22.11.13 12:27:37)
spor, huzur arayışı, hayvan ve insan sevgisi...

psikologa gittim yakın zamanda, hayatında kötü giden bir şey varsa git ve onu değiştir dedi. içimden "siktir lan, bu mu yani" dedim.

içinde yaşama isteği, ateşi olmalı. kimseden medet umma.
  • [silinmiş]  (22.11.13 12:36:31)
@rock n roll olmaz mı ya umut fakırın ekmegı :D
senın dun ku sonuclar noldu ?

  • jackies  (22.11.13 12:37:27)
@ben yalnızım süper loto 12 milyon devret mıs küçük bi öneri aklında bulunsun :d

  • jackies  (22.11.13 12:38:07)
@neyleyim hayalım benımde o aksam eve gıdınc e 1 saat falan spor yapmak ama malesef:(

  • jackies  (22.11.13 12:38:50)
@pasp onun beynıne ates et sussun ya :D
en kısa zamanda mezun oldugun gunlerıde gorursun umarım
ne yapmayı dusunuyosun sonrasında peki? var mı bıseyler doktora sonrası
  • jackies  (22.11.13 12:40:39)
@douchebag yıllar önce olumlu dusunmenın gucu dıye salak bı kıtap okumusdum,bılırsın belkı sende "dua" nın gucu dıye bır sey vardı orda dua etmek te yarar var
bır tanede sevdıcek edın kendıne ucundan ucundan hayata tutunabılırsın bana göre kadınların derdı bıtmez nasıl olsa onun sıkıntılarıyla ugrasırken kendının kılerı unutursun gıbı me gelıyor
en azından önerım bu yanı
  • jackies  (22.11.13 12:43:41)
hiç bir şey düşünmüyorum... plan yapmıyorum... rölantide takılıyorum...
ev>iş>ev yerine; ev>iş>başka başka yerler>ev yapıyorum.
önceki akşam arkadaş ziyareti, dün akşam yeğenimi sevme seansı, bu akşamda arkadaşın annesinin yaptığı aşureyi yemek, gibi gibi...
her akşam geziyorum.
geçen haftasonu mesela bar'a gittik, sonra sıkılıp istanbula gittik ve gece 3te vardığımız küçük beyoğlû'da eğlenceyi sürdürdük, sabaha karşı kız kulesini izledik, sonra da eve döndük.
sürekli bir yere kaçıyorum anlayacağın.
  • cliquot  (22.11.13 12:45:57)
@jackies spor yapabilirsin ya içinde istek varsa. niye maalesef yani? yerin mi dar? :)
ayrıca senin bu tip sorularının altında ettiğin sohbetlerin silinmemesini çok kıskanıyorum. söylemeden edemeyeceğim.
valla benim soruyla alakalı yazdıklarım bile cımbızla seçilip siliniyor:) hani "net bir cevap değil" diye :)
  • neyleyim  (22.11.13 12:48:53)
jackies,2 hafta sonra biyopsi yapılacak,şuan ki durum belirsiz.

  • rock n roll  (22.11.13 12:50:29)
kendimi kişisel gelişime verdim. kişisel gelişim dediğim kitapları değil. bilgi anlamında.
coursera, ted.com, gibi sitelerden ve kendi mesleğimle ilgili yabancı okulların ders video arşivlerini izliyorum. duolingodan dil çalışıyorum.
kendime kısa ve uzun vadeli hedefler koydum. onlara yönelik çalışıyorum.
haftaya da yogaya ve spora başlayacağım.

bir de arkadaşlarla daha çok takılmaya başlayınca bunların beni son dönemki bunalımımdan çıkaracağını umuyorum.
  • goldentitan  (22.11.13 12:52:50)
@cliquot ee supermıs senın hayat felesefen ya :d

  • jackies  (22.11.13 12:57:14)
@neyleyim öncelıkle eve gıttıgım zaman ceset gıbı oluyorum,İzmirin trafıgı ıstanbulun kı kadara olmasada yıne de berbat ınsanın halı kalmıyor anlıyacagın
2.ci olarak benım yorumlarımda sılınecek bır sey goremıyorum ama sen sımdı bunu soyledın ya modaratörler hemen iş basına duserler :d

  • jackies  (22.11.13 13:00:03)
Neyse lan saglik onemli gerisini itler opsun dedigim an saglik topalliyor. O canimi yakiyor.

Umudum acikcasi var, ugrasiyorum tirmaliyorum.
Ve evet spor.
  • cecilia  (22.11.13 13:01:36)
@cecilia umut hep olsun zaten ya
ben sigarayı bıle bıraktım ama 3 sene oldu hala spora baslayamadım :D

  • jackies  (22.11.13 13:05:00)
yok karşı taktik deneyip kızın modunu iyicene düşürdüm hihohahahaha!!!! :D

ya ben de bilmiyorum, akademik yapmak zor. yani ben isterim de beni almazlar bence :D lisans ortalamam düşük de.. yani kendi alanımda bir iş bulursam o da olabilir, ama satış pazarlama gibi bir iş istemiyorum ne yalan söyliyim. yapamam diyorum, gerçi zor durumda kalsam illa ki yaparım, hatta belki abartır süper bile yaparım, ama mutlu olmam sanırım. satıştan da çok para kazanıyorsun ama bende biraz para algısı yok, tamam mı? yani kendime yettiği sürece "he iyi ya bu ayı da geçirdik, şimdi önümüzdeki aylara bakalım!" mantığındayım -annem sinir oluyor ama cidden öyle- nasıl evlenip çocuk yapıcam onu merak ediyorum, ev geçimi konusunda hala şuursuzum, kesin evlenince, hele de çocuğum olunca, onu çöp kutusunda falan unutacak denli salağım sanırım, bilmiyorum :( umarım büyüyebilirim ya :(
  • pasp  (22.11.13 19:04:36)