[]

çıplak kafa

programı birisi aradı sonra foto koydular bu sizmisiniz diye sordu o.bayülgen bize yollanılan fotolar dedi ama yalan söyledi ben hemen baktım facebooktan aynı isim soyaddan aradım gösterdikleri foto en başta çıktı bu yaptıkları çok yanlış size göre?
 
bence okana baglanıp bunu söylemelisin


  • kedidir o kedi  (22.11.13 00:21:36) 
foto bana ait değil yanlış anladın ben sadece tahmin ettim facebooktan aldıklarını


  • _k_u_z_g_u_n_  (22.11.13 00:22:27) 
O karaktersiz herifi mi izliyorsunuz hala..


  • eyyor  (22.11.13 01:26:06) 
@eyyor +1


  • groovettyn  (22.11.13 09:03:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.