God of War Oynayanlar Nasıl Olacak

Ps3'te god of war aldım ve oynamaya başladım.Daha oyunun başındayım. bir kaç gemide deniz canavarlarını öldürdüm. en son bir gemiye geldim hatta orda oyunun save yeri var. İnsanlar var ve yüksekte bir kaç canavar var oklarla insanlara ve bana ateş ediyorlar. Onların olduğu yere çıkmam lazım fakat yüksek olduğu için tırmanamıyorum. resimde ekledim oradan. nasıl olucak yardım edin.

save olan yerde bir tahta sandık var onu alıp tekmeleye tekmleye yaratıkların olduğu yere götüreceksin, üzerinden atlayıp ağlara tutunarak yukarı çıkacaksın

  • sirena  (20.11.13 21:15:41 ~ 21:16:05)
o sandıkları iteceksin dostum

  • GibsonRules  (20.11.13 21:17:10)
Resimde arkasında saklandığım sandıklarımı iteceğim peki? İtmek için özel bir tuş falan varmı?

  • Dr_Stat  (20.11.13 21:21:11)
hayır onları değil merdivenlerden inince daha küçük bir sandık göreceksin onu, iterken arada bu büyük sandıkların arkasına saklaman lazım çünkü oklarla parçalayabiliyorlar parçalanınca aynı yerden alıyorsun tekrar. itmek için hatırladığım kadarıyla r1 x yapacaksın

  • sirena  (20.11.13 21:27:05)