[]

Humble Bundle puştluğu

bu haftaki bundle'ın altına demiş ki "5dolar öde haftaya daha fazla oyun aç"

şimdi bu ne demek? haftaya da yaklaşık 5 dolarlık average'ı ödersem normalde unlock olacak oyun sayısı daha mı fazla olacak?


 
Almış olduğun bundlea sonradan birkaç oyun daha ekleniyor, ortalama fiyatın üstünde ödemişsen bu oyunlara direk sahip oluyosun.


  • bonzo  (20.11.13 19:53:48 ~ 19:54:23) 
Humble Mobile Bundle 3, 13 gün daha satışta olacak. Şu an ortalama $5.04'ün üzerinde bir ödeme yaparsanız ekstra iki oyun şimdi, sayısı ve ismi henüz belli olamayan oyunlar da haftaya hesabınıza eklenecek.


  • dagog  (20.11.13 19:56:17) 
Teşekkürler. Alsam oynayacağım tek oyun "rymdkapsel" sanırım. Belki kingdom rush'da oynarım ama çok sıkılırsam. Şu ne idüğü belirsiz kutu heycanlandırıyor. Resmen pazarlama stratejisi.

Napsak alsak mı?
  • utkucbkc  (20.11.13 20:01:14) 
Bence haftayı bekleyin, oyunlar açıklanınca ortalama çok da değişmez.


  • dagog  (20.11.13 20:09:32) 
puştluk ile ne alakası var? ortala üstü ödeyenlerin sahip olacağı oyunlar belli ortalama altı ödeyenlerin sahip olacağı oyunlar belli. ortalama üstü ödeyenlere 7. günde ekstra bazı oyunlar daha veriyor olay bu.


  • cthulhu  (20.11.13 20:09:59) 
puşluk, kullandıkları strateji. alasım yoktu ama bu kutu heycanlandırıyor mesela? böyle puştluk. kötüleme amaçlı demedim.

arkadaşın pizza söyleyelim mi der. çok aç olmadığın halde canın çeker, söylersin. o arkadaşın puşttur.
  • utkucbkc  (20.11.13 20:12:41 ~ 20:13:27) 
kutunun içeriği belli olduktan sonra da alman için hala bir haftan olacak. öncesinde almak zorunda değilsin yani.


  • cthulhu  (20.11.13 20:14:05) 
evet öyle. ama ortalama değişebiliyor. o da en fazla 6 dolar olur zaten gerçi.


  • utkucbkc  (20.11.13 20:15:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.