"Sanatçılarımızı" tanıyor muyuz ?

imgur.com

webtv.radikal.com.tr

www.hurriyet.com.tr

not:mahsun kırmızıgül de diyarbakırlıdır hani

zaranın şu anki eşi akif bekidir.

ajda pekkanın siyasilerle olan yakınlınlığını anlatmaya gerek yok.

ibrahim erkal RTE aşığı olduğunu defaatle dile getirmiştir.

beyaz zaten herkesin malumu

reha muhtar her devrin adamı.

ebru gündeşin eşi reza zarrabı bilmeyen yoktur herhalde.

o resimde bi tek pelin körmükçü garip geldi bana.
  • ganyotçu  (20.11.13 13:08:02 ~ 13:20:02)
"Sanatçıların" hepsinin yandaş olduğunu zaten biliyorum. Ama hepsinin böyle bir arada olduğu fotoğrafı görememiştim hiçbir yerde. Yapılan belgesellerde de bölük pörçük şekilde gösteriyorlar kimlerin saldırdığını.

O gecenin full kaydı hiçbir yerde yok. Ah bi internete yüklense, herkes gerçekleri görse.
  • raskolnikov2  (20.11.13 13:12:40)
hepsi azeri kizi gunel'in isi beyler uyanik olun

  • cedex  (20.11.13 13:13:50)
bıde bu başbakan denılen "adam?" varya.son konusmasında ;
ödül töreninde ahmete saldırdılar kim saldırdı gezide bize saldıranlar saldırdı diyor.tabı bu "gerizekalı" seçmeni kandırmaya birerbir.
gezideki tiplerle aynı dedigi insanlar kendı partısının yalakası ve secitigi akil insanların dahıl oldugu grup.
siz nasıl bir kesimsiniz amk.size insan diyenin de ta ..
  • tadutadu  (20.11.13 13:30:46 ~ 13:31:32)
oho ben baya geri kalmışım
gezi olayıyla ahmet kayanın ve bu ünlülerin ne alakası var
biri özetlebilir mi?
  • neira  (20.11.13 13:31:06)
neira, tayyip "o gün ahmet kaya'ya saldıranlarla bugün akp'ye saldıranlar aynı kişiler, yani geziciler" dedi.

  • midesiz  (20.11.13 13:37:03)
neira, midesizin bahsettiği kişi aynı zamanda "ulan hepiniz ordaydınız be" dedi

  • nax  (20.11.13 13:39:08)
Ahmet Kaya'nın o dönemde öyle bir çıkış yapması, o çıkışın üzerine gelen tepkiler, salt ırkçılıkla değerlendirirseniz allak bullak olursunuz. O dönem yayınlanan şehit haberlerini bir gözden geçirin. İnsanların ne kadar bıkmış, yorulmuş ve korkmuş olduğunu düşünün.
Ben o törende olsam herhalde sağlam küfrederdim. Tıpkı şu anda Kürt meselesi hakkında televizyonda izlediğim, gazetede okuduğum her habere verdiğim tepki gibi.
Olay olalı yıllar olmuş. Bu zamana kadar kimse konuşmamış. Şimdi kimileri yalanlıyor, kimileri günah çıkarıyor, kimileri yaftalıyor. Başbakan'da asıl mesleğini, gündem değiştiriciliğini yapıyor.
  • cliquot  (20.11.13 13:42:16)
o kısımları okudum da tören neyin töreni onu anlamadım

  • neira  (20.11.13 13:46:39)
@neira magazin gazetecileri ödül töreniydi.

  • aeroflot  (20.11.13 13:59:21)
olayı şuradan daha nett izleyebilirsiniz..
www.odatv.com

  • zıcanadam  (20.11.13 16:05:59)
şuradan hepsini izleyebilirsiniz

www.youtube.com
  • zıcanadam  (20.11.13 16:08:13)