yarın evlilik teklifi yapıcam heyecan bastı

aynı iş yerinde çalıştığım sevgilime yarın evlenme teklif edicem ama hiç çaktırmadım. bu teklifi kesinlikle beklemiyor. normal bir şekilde dışarıya çıkacağız bir yerde bir şeyler içerken ufak bir girizgah yapıp yüzüğü vereceğim.

saatler kala heyecan bastı lan. napıcam ben akıl verin biraz tecrübeler. ne yapayım?

sayın modlar, gönül işi değildir. yanlış anlama olmasın.

çaktırmadan 1 saat öncesinden 2 kadeh şarap iç sakinleştirir. biraz da keyfin yerine gelir.

  • thracian  (19.11.13 21:48:40)
çok heyecanlı ama heyecan yapma.sesin çatallaşır,dilin dolanır konuşurken falan.sevgilin gülme krizine girer.bol şanslar.umarım çok güzel olur ikiniz için de.

  • rock n roll  (19.11.13 21:50:41)
öncelikle kolay gelsin.

heyecan güzel birşey. aynı şey değil ama bende sunumlar öncesi çok heyecanlanırım ve bir yerden sonra sunumda göstereceklerimi göstermem, yapacağım espriyi yapmam. bir an evvel bitsin isterim.

o yüzden sakin olmak lazım. kendini düşün.

onun dışında sabah hafif şeyler atıştır ki mideyi bağırsakları bu önemli günde bozmayalım.
  • roy keane ve giggs reyiz  (19.11.13 21:51:02)
bence bu güzel heyecanın tadını çıkar :) . inşallah her şey yolunda gider. ha eğer kesin sakinleşmem lazım diyorsan alkol haricinde sana sarı kantaron çayı önerebilirim. 2-3 fincan seni baya rahatlatacaktır.

  • borumu  (19.11.13 21:51:39)
hımmmm ciddiyetini koruyabileceğin bir şeyler yap. deli gibi işe ver kendini?

  • rubiks cube  (19.11.13 21:57:41)
erkek mi kadin mi?

sen erkek misin kadın misin?

hollanda dan yazıyorum
  • ceycey e  (19.11.13 22:07:16)
abi oraları bilmiyorum da burda erkekler evlenme teklif ediyor :)

  • novotni  (19.11.13 22:11:06)
Kabul etmezse ne yapacaksin, Dusundun mu?

  • comptrol  (19.11.13 22:18:29)
etme, eyleme. sevgili oldunuz diye evlenmeniz şart değil.

  • gochebe  (19.11.13 22:25:11)
@comptrol, onu düşünmek bile istemiyorum.

  • novotni  (19.11.13 22:38:57)
hayırlı olsuuun :) rezene falan gibi sakinleştirecek çaylar içebilirsin. stres yapmamaya çalış da olayın gelişini anlamasın. küt diye olsun.

  • Lim5  (20.11.13 00:33:32)
iyi dilekleriniz icin tesekkurker :)

  • novotni  (20.11.13 09:23:04)