google nexus 4 almak mantıklı mı

Şimdi 1000 TL mertebelerinde bir bütçe var.
android telefon hiç istememekle beraber, nexus'un gerçekten çok stabil çalıştığını bildiğim için bu telefona yöneldim.

yurtdışından telefon getirtme şansım yok. bu şansı eleyelim.

şimdi bu telefona 1000 tl vermek mantıklı mıdır?
telefonu eşim kullanacak. oldukça standart bir kullanıcıdır. telefonu en fazla candy crash oyanrken yorar :)

veya bu mertebelerde başka bir alternatif ne olabilir sizce?

htc desire 500 kesin ve net budur 800 tl.

  • jamswety  (19.11.13 17:03:04)
telefon stabil çalışıyor fakat google, üzerinden 18 ay geçmeden güncellemeleri durduracak gibi bir beklenti var. yani 4.4 kitkat sürümü bu telefona büyük ihtimal gelmeyecek. bu ayrıntı çok önemli mi bilmiyorum.

gözlemlediğim kadarıyla eşlere en çok alınan telefon general mobile discovery :)
  • bagcivan  (19.11.13 17:03:51)
S4 Mini alsanız daha hoş olur gibi.

  • hicunutmam  (19.11.13 17:08:26)
niye kitkat gelmesin ya. gelir de birkaç ay içinde gelir. galaxy nexus'a gelmeyecek ama çipten ötürü vs.

bu telefona "ŞİMDİ" 1000 tl vermek tabii ki mantıklı değil. nexus 5 çıktı, onu da bulabilirsiniz yurtdışından alınmış halde (yani genpa falan garantisiz) o fiyata.

"amaan o fiyata x var muhabbeti beni alakadar etmez" diyosanız alın, memnun kalırsınız.
  • hjarteblod  (19.11.13 17:31:30)
Gm Discovery 16 gb ?

  • leo1905  (19.11.13 17:36:11)
Discovery malzeme kalitesinden ötürü ocak dışı.

galaxylerin mini modellerini de hiç mi hiç sevemedim.

ya ben en iyisi lg gs çakayım. Parası neyse veririz amk.

bu arada nexus 4'e kitkat geldi diye biliyorum.
  • teritori  (19.11.13 17:44:18)
O paraya en iyisi nexus 4.

Esinize aliyorsaniz rahat goturur birkac sene.
  • halitkin  (19.11.13 18:01:15)
1 hafta önce nexus 4 aldım gayet memnunum hızına hayran kaldım bence iyi bir seçim olur o bütçeye. bu arada kitkat geldi cihaza 1 hafta içerinde ota'dan dağıtılacak.

  • delidir yakalayin  (19.11.13 22:52:19)
nexus 4 dağıtımı başlamış. şimdi haberini okudum.

  • bagcivan  (22.11.13 07:01:34)
eşin kullanacaksa, nexus ona fazla gelebilir. galaxy s3 mini al, keyfine bak..

bir arkadaş android güncellemeleri bu telefona gelmeyecek demiş. külliyen yanlış bilgi, gayet de geliyor. hatta kitkat 4.4 2 gün önce benim telefonuma geldi. bilginiz olsun..
  • mukiwa  (22.11.13 08:27:02)