çalışan arkadaşlar nasıl vakit yetiriyorsunuz

akşam 6:30da evdeyim…dışarıda yersem 7:30-8 gibi. evde yersem de yemek işi 8'de bitiyor. 11'de yatıyorum çünkü sabah 7'de evden çıkıyorum ve 6:15-6:30 gibi kalkmam lazım.
efektif 3 saatim var hergün akşam 8-11 arası ve 9:30dan sonra zaten yorgun oluyorum. 8-9:30 arası hiçbir şeye yetmiyor.
nedir yolu daha mı az uyumalıyım? yoksa haftaiçini gözden çıkartıp haftasonunu mu bekleyeyim ki o da çok hızlı geçiyor.

4-5 saat uyku yeter. fazla uyumazsan yeterli zamanın olur.

  • kakao  (18.11.13 21:54:02)
oo sen bundan bahsediyorsun sen bide benim halime bak.

sabah 7:30 da evden çık 8:30 - 6:30 iş eve gel 7:30 yemek ye otur dinlen oldu sana 9 otur derse çalışmaya başla dinlenerek ders oldumu sana 1 2 saat sonra uyu sabah kalk işe git .
haftanın 3 günü böyle . geri kalan günler işten çık dershaneye sonra tekrar derse.

senin günün hayli fazla zaten daha ne olsun.
  • horizon  (18.11.13 21:56:20)
sabah 9 sadece carsamba günleri okul var 4 e kadar. Haricinde derslerim öğlen 2 de başlıyor.
Ofisi sabah 7de acıyoruz, 12ye kadar calısıyoruz, sonrası yemek ve okul. 5 te tekrar ofisteyiz, 22'ye kadar tekrar calısıyoruz.
Sonra canı isteyen evine gdiyor istemeyen ofiste yatıyor. Raadız biz. Bazı günler iş çok erken bitiyor hayvan gibi abandıgğımız için sonra bütün guild wars 2 oynuyoruz veya ders calısıyoruz :D
  • Solem  (18.11.13 22:26:34)
Küçük bir şehre taşının benim günde yaklaşık 7 saat boş zamanım oluyor :) Gerçi ben işsizim zaten :D Çeşitli kurslara gidiyorum ve Kpss kursuna tabi ki. Şaka bir yana Ankara'da yaşadık şu an yaşadığımız şehirden önce. Kesinlikle küçük şehirlerde yaşanmalı.

  • Flütist samur  (18.11.13 22:37:36)
genelde 1.30-2 gibi yatarım bazen 3-4 ü bulduğum sabah namazını kılıp yattığım da olur. sabah genelde 8 gibi kalkarım (bazen 7ç30, bazen 9.30). 40 yaşındayım ve gün içinde yoğun çalılşırım (beden değil zihnen daha çok).
uykuyu azalt alışınca fark edeceksin o kadar çok uyumanın gereksiz olduğunu

  • fempusay  (18.11.13 23:24:19)
Napican bos vaktinde bu onemli.

Eger yapicak isin varsa her turlu vaktin olur, eger yapcak bsiseyin yoksa zaman yetmez
  • serabetan  (19.11.13 00:32:58)
küçük şehir + daha az vakit alan iş kombinasyonu. mümkünse çalışma zorunluluğundan kurtulmak.

ben de yazayımı koşulları.
7,30 kalk borusu
8 iş başı
17 paydos
17.15 eve dönüş
  • jaaaccckkk  (19.11.13 12:29:40)