bu nedir _capsli_

Ne yapmak lazim

ne arıyoruz?

edit: lan gözbebeği yokmuş amk. dikkatimi sikeyim. ben de sivilce falan arıyorum... (Gözbebeği değil irismiş. ve harbiden yok amk.)

edit 2: arkadaşlar bu cevap sarhoşken cevap vermemeniz gerektiğini kanıtlamak için ilelebet burada duracaktır. iris yok ne lan asdfghjklşi.

edit 3: la olm harbiden yok lan? telefonda mı sorun var benim?

edit 4: ışık oyunu değilse ablanın irisi yok. o kadar da sarhoş değilmişim.
  • sen git ben geliyorum  (18.11.13 20:16:42 ~ 20:24:41)
aniridia
en.wikipedia.org

edit: ışık oyunu yoksa fotoğraftan öyle gözüküyor
  • ermanen  (18.11.13 20:17:50 ~ 20:22:27)
yağ bezesi gibi bir şey, benim de sol gözümün altında biraz daha irisi çıkmıştı. hiç oynamadım, kayboldu sayılır 1 haftada. sıkmaya çalışma sakın.

  • adriana go go go diyen adam  (18.11.13 20:18:26)
oynama zamanla geçer,

  • basond  (18.11.13 20:19:18)
gözün alt kısmındaki şişlikse eğer.
iç arpacık yada diğer ismiyle şalazyon. kirpik diplerindeki yağ tahliye olamayınca içe doğru akıyor.sonra toplanıp büyüyor. önce ilaçla tedavi edilmeye çalışılır yoksa ameliyat. göz kapağını ters çevirip yarım saatte alıyorlar.

  • Absinthe75c  (18.11.13 20:28:34)