Sigarayı bırakıyorum acil yardım

Bu sabah son 1 tane sigara içtim ve bıraktım dedim ama şu an dersteyim çok acayip sigara içesim var sonunda gidip alıcam aq :(( yardım edin nasıl direneyim

bu kafayla bırakamazsın. ne kadar zamandır içiyorsun?

  • dahili meddah  (18.11.13 13:42:09)
3 sene

  • fuerteventura  (18.11.13 13:44:18)
Mora terapi diye bisi cıkmış, ona bakıcam bende birazdan. sende bir dene.

  • anonymice  (18.11.13 13:44:28)
bırakırsın dostum o zaman. önce şu içmezsem mahvolurum tribindne kurtul.birşey olacağı yok. 3 gün içme sonrası kolay. 3 gün içmeden duramıyorsan hiç bırakma.

  • dahili meddah  (18.11.13 13:46:27)
bol bol su iç. hatta her aklına geldiğinde su iç. ağzın oyalansın diye jelibon ye .yoğurt ye. temizlendiğini hissedersen devamı geliyor.

  • ooziee  (18.11.13 13:57:04)
ben de uğraşıyorum dostum kaç zamandır.hatta kurban bayramında 9 gün içmedim bir şeye sinirlendim ve içtim.arkası geldi tabi.en kötü yanı da ne biliyor musun?bir süre ara verip iradene yenik düşüp içtiğinde bu muydu şimdi amk diyorsun.velhasıl İÇME aq

  • kendihalindekiyaratık  (18.11.13 14:06:52)
Alan Carr-Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu

Hem kitabı hemde videosu var bi göz at.Bende 2 gündür içmiyorum,canım istiyor ama ne kadar kötü koktuğumu vs. aklıma getiriyorum hep. Ayrıca,sigarayı bırakmadım,sigaradan kurtuldum diyeyim.
  • birfincankahvedahaisteyenadam  (18.11.13 14:11:53)
içme tabi ki.bu senin sigarayla savaşın.sigaraya yenilmeyi düşünmüyorsundur herhalde?sen kazanacaksın.

  • rock n roll  (18.11.13 14:17:17)
iki ay oldu bırakıyorum dedim ve bıraktım. ilk ay zorlandım evet zorda kalınca bir iki fırt cektim. bi halt olmadığını gördüm. paket alma. cok zordaysan bi tane otlan.

  • syangela  (18.11.13 14:18:46)
Kardeş sana tavsiyem: en acılı olan naneli sakızlardan al. vivident extra mesela. sigara içme arzun geldiğinde bu sakızdan bi tane çiğnemeye başla. o ilk acı nane tadı boğazını yakmaya başladığı anda, üzerine soğuk su iç bir bardak. inan bana soğuksu ve keskin nanenin etkisi ferahlatmanın yanı sıra içinde hissettiğin nikotin+duman ihtiyacını resetliyor en az yarım saatliğine. bu dediğim yöntemi keskin naneli şekerle de yapabilirsin. Bir dene bence...

  • trawmatolog  (18.11.13 14:32:39)
bende 3 gün oldu kardeş bırakalı. yemeklerden sonra benim de çok istiyor canım ama sigara içme isteği sen içmedikçe gidecek birşey. içtikçe daha mutsuz olacaksın. ayrıca en kaba hesapla 10*30=ayda 300tl ye yapabileceklerini düşün. sadece bir sigara diye bir şey de yok, unutma. şuan yaşadığın şey sadece alışkanlıklarının devamı. yıllardır vücudunun bir ritüeli var. bunu bozuyorsun.

  • mutantking  (18.11.13 14:51:06)
herşey yakana kadar...yaktıktan sonra lan ne gerek varmış ki diyceksin..

  • kerem75  (18.11.13 15:00:23)
#direnfuerteventura

yakmayın, ağzınızda dursun.
  • compadrito  (18.11.13 15:06:59)
içtin mi ?

  • kendihalindekiyaratık  (21.11.13 12:18:58)
bırakmaya karar vermeden önce günde kaç tane içiyordun?
öyle pat diye sigara bırakmak için çelik gibi sinirlere sahip olmak lazım.
azaltma yoluna gidersen belki daha kolay olur senin için.
  • blues buzz  (21.11.13 12:23:42)